PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334931}

Franklin i skarb jeziora

Franklin et le trésor du lac
6,4 1 066
ocen
6,4 10 1 1066
Franklin i skarb jeziora
powrót do forum filmu Franklin i skarb jeziora

Czemu Rzecznik Praw Dziecka nie zwróciła uwagi na turkusową torebkę i czerwoną apaszkę Franklina, które są jednymi z wielu dowodów na odmienną orientację młodego żółwia. Jego koledzy (miś i bóbr) także nie pozostają w tyle. Są zazdrośni o Franklina, ponieważ on (samiec) rozmawia i bawi się z Sabcią (samica, kuzynka Franklina). Miś rozpacza nawet z tego powodu, jednak po rozmowie z głównym bohaterem poprawia mu się humor. Ich "Przyjaźń" nie jest tak oczywista jakby się to mogło wydawać. Ciągłe obściskiwania i dotykanie się nawzajem świadczą o tym, iż może to być ... Dopowiedzcie sobie sami

amper_3

franklin to bajka dla dzieci a nie dla niedojrzałych dorosłych, których wybujała erotycznie wyobraźnia ciągle snuje jakieś chore domysły... fuck you

Taisha

Widać nie załapałaś żartu przedpiścy.

użytkownik usunięty
Dawidt

Dokładnie.

A ja zastanowił bym się nad Bobrem, w serialu, w którymś odcinku miał sukienkę baletnicy w dodatku różową :D

Pozdro dla fanów Franklina :) :)

ja tam nic nie mam do franklina, fakt lubie franklina i razem z synem ogladamy go w kolko.
A przy okazji powiem wam ze ten bobr raz tez byl za 'czerwonego kapturka'przebrany

a przy tej okazji chcialam nadmienic,ze moze i to bajka i jest dla dzieci bez podtekstow ale co powiecie na temat teletubisiow tam tez byla afera a to bajka dla maluszkow

cichatg

Sprawa Bobra została już wyjaśniona - otóż tak naprawdę... https://franklin.fandom.com/wiki/Beaver

ale franklin jest wporzo

ocenił(a) film na 8
Taisha

Oj oj oj ale wtopa xD
Wpisz w google Thinky Winky a pewnie ci wyjdzie ta afera, z której tak fajnie zażartował/a amper_3

amper_3

Jak śmiesz tak mówić! To jest najlepsza bajka z jaką się spotkałem! Chami, którzy hejtują franklina (nie piszę o tobie) będą kopać rowy.
A ja będę widłami gnój przerzucał ;-D

tunczyk63

A tak na poważnie to czemu niby jest źle, że ktoś (może) jest homoseksualistą?
A co do apaszki to to jest chustka zawiązana w nietypowy sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones