PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30428}

Frida

7,5 84 299
ocen
7,5 10 1 84299
6,9 15
ocen krytyków
Frida
powrót do forum filmu Frida

A na mnie zrobiła piorunujące wrażenie scena zmysłowego tańca. Coś niewiarygodnego.

vito_corleone_2

I do tego zmysłowy głos Lila Downs. Muy precioso. No puedo olvidar...

ocenił(a) film na 9
vito_corleone_2

Tak, ta scena była jedną z najlepszych, choćby dla niej film jest wart obejrzenia. Patrząc na nią, nie mruga się nawet oczami, aby nie przeoczyć nawet ułamka sekundy tego widowiska. Szkoda, że film jest tak mało popularny w Polsce.

ocenił(a) film na 9
Marcepanowa

Piękna scena !!
Salma Hayek pokazała na co ją stać.
Tylko ona mogła tak zagrać rodaczkę.
Zdecydowanie jedna z najlepszych scen w filmie...

vito_corleone_2

nie widziałam filmu, ale scenę znam... jest naprawdę piękna... czy to właśnie o niej mówiła Salma, oskarżając ostatnio Weinsteina, czy w filmie są jeszcze inne sceny? Pytam, bo ta scena jest naprawdę bardzo pięknie zagrana i nakręcona i jeśli tak zależało na niej Weinsteinowi, to aż trudno mi uwierzyć, że go w tej chwili bronię, ale chłop miał rację, że walczył o scenę tańca w filmie, szczególnie że nie jest tajemnicą, że Frida była biseksualna

tolerancja91

swoją drogą zagrała w niej też Ashley Judd, jak teraz sprawdziłam... przypadek? eh, przerażające, co się w tym Hollywood wyprawiało

ocenił(a) film na 6
vito_corleone_2

Dobrze, że nie trwała zbyt długo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones