PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736}

Furia: Carrie 2

The Rage: Carrie 2
5,3 3 920
ocen
5,3 10 1 3920
Furia: Carrie 2
powrót do forum filmu Furia: Carrie 2

Romantyczny do przesady.Końcówka troszkę ratuje ten film. Jedyne co łączy z częścią pierwszą to postać Sue Snell. Jednak do "Carrie" De Palmy brakuje mu jednak naprawdę sporo.

ocenił(a) film na 3
bodek75

bezpłciowy, bez wyrazu, bez emocji...

ocenił(a) film na 8
kryslav

było tam sporo emocji choćby watek z pieskiem.Powinna zostać z nim w domu i nie zbliżać się do tamtych fałszywych ludzi..

ocenił(a) film na 7
Eazy96

Mam pytanie może ktoś wie o co chodziło w końcowej scenie filmu ?

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

Ona myślała, że jej chłopak był z nimi w zmowie a okazało sie ze nie.Ratujac go stracila zycie..

ocenił(a) film na 7
Eazy96

hej dzięki za odpowiedź ale nie chodzi mi o tą scenę tylko konkretnie ostatnią z odbiciem w lustrze

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

hmmm moze tak przeżył jej śmierć że mu sie to zdawało albo naprawde go nawiedzila

ocenił(a) film na 7
Eazy96

tak ale na koniec filmu w ostatniej scenie obudził ze snu w którym ją ujrzał był cały zlany potem wstał i nagle zobaczył jakby siebie ....bo w lustrze które znajdowało się za nim było jego odbicie tak jakby on stał przed sobą nie rozumiem tego ....Chyba znowu będę się nad tym długo zastanawiała

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

może szczerze ja kochał i część go umarła razem z nia a to był jego upiór.A może ona zostawila mu jakies jej cechy widzenia tego, czego nie widza inni.Przecież na poczatku jako mała dziewczynka widziała dziwne rzeczy wokół siebie i to nie dawało jej spokoju.Nie wiem czy z oknami to były jej przewidzenia czy to było na prawde?

ocenił(a) film na 7
Eazy96

ciekawa interpretacja .Szczerze oglądałam ten film już dawno ale zapomniałam o tym ze ona w dzieciństwie widziała dziwne rzeczy , może faktycznie to ma związek z tą sceną.Jeśli możesz przypomni mi tą scenę z oknami bo nie kojarzę niestety

ocenił(a) film na 8
Harley_Quinn_

scena na poczatku filmu w jej pokoju.Potem głaszcze psa w garderobie jako dziewczynka a potem budzi się jako starsza z psem w jednym łóżku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones