PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480688}

Furia

Edge of Darkness
6,6 47 478
ocen
6,6 10 1 47478
5,6 11
ocen krytyków
Furia
powrót do forum filmu Furia

Film słabiutki, Gibson próbował coś uratować ale zdecydowanie się nie dało tego zrobić .

ocenił(a) film na 8
lubie_tulipany1

uwaga ciekawostka:
pod nickiem "lubie_tulipany1" kryje się znany krytyk filmowy, pan Tomasz Raczek!
Brawa i podziękowania dla Pana Tomka za konstruktywną recenzję filmu.

quba00

Raczek? A ja myślałem, że to napisał prostak i cham. Teraz mam dylemat, czy Raczek to prostak i cham?

ocenił(a) film na 8
lubie_tulipany1

masz prawo do swojego zdania ale nie masz prawa do krytykowania gusta innych ludzi. czemu nie pozwalasz im na swoje wlasne odczucia? ja uwazam ze ten film nie byl najwyzszych lotów, ale bardzo dobrze mi sie go ogladalo i dalam wysoka ocene. takze pisz od siebie a nie oceniasz innych. dziekuje dobranoc

ocenił(a) film na 9
dzikudzina

W internecie wielu ludzi krytykuje innych i stawia się ponad nimi w celu egzaltowania swojego nadszarpniętego ego. Biedni nie zdają sobie sprawy, że jedyne miejsce, w którym ich słowa mają realne znaczenie to ich własny umysł, a poza nim to brednie nie mające pokrycia z rzeczywistością. Szkoda czasu na zabawianie ich komentarzami, bo "dyskusja" z nimi to jak grochem o ścianę.

ocenił(a) film na 8
Hustla

ale to czasami doprowadza do "Furii" właśnie :-)

ocenił(a) film na 7
lubie_tulipany1

Problem w tym, że Mela schował do kieszeni w tym filmie Ray Winstone :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones