PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197372}

Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
7,1 7 106
ocen
7,1 10 1 7106
Futro: portret wyobrażony Diane Arbus
powrót do forum filmu Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

Dobra. Wiem, że może to brzmieć dziwnie, ale cholera, byłam pewna, że tą bezręką kobietą, ponoć Altheą, którą Diane spotyka w piwnicy, a później przez szybę... był Robert. Fakt, zastanawiało mnie podczas filmu czemu miałby grać dwie postacie, dość mocno. Po czym okazuje się, że to niejaka Mary Duffy (II), której rola ta była jedyną. Czuję się jak idiotka, ale nie daje mi to spokoju.
Poza tym, uważam, że film miał klimat, ale tak samo pewien zmarnowany potencjał, za dużo naciągania i mieszania, braku wyjaśnień, za mało prawdziwej Diany, zdjęć. Mogło wyjść coś naprawdę magicznego, ale wyszło, cóż, wyszło jak wyszło, ostatecznie nieszczególnie źle.
Także... to tylko ja, czy ktoś jeszcze jest dziwny? ._.

mikkon

Co masz na myśli mówiąc dziwny ;) Lubiłam ten film jako melodramat, ale nie ma on nic wspólnego z prawdziwą Diane. Ot taka bzdura zainspirowana jej życiem, albo wariacjami na jego temat. Moja recenzja jest na fotochwilka pl.

klaudia0

Dziwny... wyjątkowy.. w każdym razie miałam na myśli kogoś na tyle "dziwnego", kto również mógłby pomyśleć, że Downey Jr gra.. bezręką kobietę. Bo dziwnie to brzmi. Bardzo. >.<
Co do Twojej recenzji tutaj, zgadzam się! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones