PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197372}

Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
7,1 7 108
ocen
7,1 10 1 7108
Futro: portret wyobrażony Diane Arbus
powrót do forum filmu Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

niedoceniony film

ocenił(a) film na 9

delikatny, zmysłowy film, nasycony kolorami, zwłaszcza błękitami. trochę za mało uwagi poświęca się w nim pasji fotografii, o której miał być przede wszystkim, mimo to jest niezwykłym zapisem rodzącej się miłości i powolnej utraty kontroli nad własną rzeczywistością. spoilerując, bonusem jest magiczna scena golenia lionela. nie wspominając o jednej z najbardziej zmysłowych i subtelnych scen erotycznych jakie widziałam w filmie. absolutnie godny polecenia.

ocenił(a) film na 1
wichajster5

WTF niedoceniony xD ma 7.4 czego ty jeszcze chcesz... raczej przeceniony film xD
film o sz*acie ktora sie puszczala z futrzastym kolesiem i o jakis niedorozwojach co sobie nago po parku chodzili xD

ocenił(a) film na 10
bobek388

Uwielbiam takie inteligentne wypowiedzi... Świadczysz sam o sobie poziomem tego, co napisałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wichajster5

W pełni zgadzam się z opinią "wichajster5", być może nie wszyscy potrafią zdystansować się od rzeczywistości na tyle, by się zapomnieć. Dla mnie odjechany, zaskakujący i pełen tajemniczości, graniczący momentami z ekstazą film. Nicole Kidman, rewelacyjna, ale RDJ wymiata, aktor obecnie na fali, niewątpliwie jednak, jestem przekonany, że zagra najbardziej wymagające i nieprawdopodobne role i tego z całego serca mu życzę. THE BEST.

ocenił(a) film na 5
wichajster5

hejtowałbym.

ocenił(a) film na 10
wichajster5

Cały film jest po prostu magiczny :)

ocenił(a) film na 9
wichajster5

Dokładnie tak.Piękny fantasmagoryczny film. Przesycony subtelną erotyką i prawdziwymi uczuciami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones