PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120829}

Głosy

White Noise
6,3 20 041
ocen
6,3 10 1 20041
5,7 3
oceny krytyków
Głosy
powrót do forum filmu Głosy

9/10

ocenił(a) film na 9

właśnie skończyłam. pod koniec już byłam tak silnie zestresowana, że musiałam zapalić w końcu światło :D

Chmurzasta_2

Mnie pies przerazaił :)

Chmurzasta_2

Kurcze a ja tak chciałam obejrzeć do końca, niestety też mnie przeraził i to nie jeden raz w końcu nie wytrzymałam dałam sobie spokój i przestałam oglądać, no ale nie wiem jak się zakończył ???

ocenił(a) film na 8
Chmurzasta_2

nie bałem się tak od Ringu :{ jak ty to oglądałaś po ciemku. bohaterko. godziny mi było potrzeba aby dojść do siebie , już w czasie filmu okno zasłoniłem. takie coś to powinni w dzień puszczać.
mimo wszystko zmarnowany potencjał , to co zrobił Keaton zakrawa o pomstę do nieba, szkoda bo byłby hicior.

mc_aural

gdyby puszczali za dnia, nie byłoby klimatu i nikt by się nie bał. a gdy puszczali w nocy, to potem bałam się pójść do łazienki. ^^

ocenił(a) film na 9
Chmurzasta_2

heh, nam ścierpła skóra na twarzy:)

ocenił(a) film na 7
Chmurzasta_2

no film ma bardzo mocny klimat :) obok Ring i Klątwy jeden z lepszych horrorow

zAb

powiedziałbym że ciekawy, ale czy tak bardzo straszny? Wszystkim zainteresowanym tematem polecam kanał:
http://www.youtube.com/user/Highspirit75?feature=watch

ocenił(a) film na 7
mario_suze

Właśnie o to mi chodziło że jest ciekawy :) straszny troche ale ma gęsty klimat i w paru scenach można się przestraszyć. BTW fajny kanał na youtubie o EVP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones