PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392853}

Głupi, głupszy, najgłupszy

The Three Stooges
3,9 5 014
ocen
3,9 10 1 5014
4,0 4
oceny krytyków
Głupi, głupszy, najgłupszy
powrót do forum filmu Głupi, głupszy, najgłupszy

Czytając komentarze poniżej ma się wrażenie że pisali je nastolatkowie których wiedza filmowa zaczyna się na królu lwie a kończy na Avatarze. Ten film to nic innego jak wskrzeszenie bardzo znanych i bardzo popularnych w USA komików braci Marx. Było ich pięcioro lecz za sprawą filmów znanych już w Europie było tylko trzech, "Głupi, głupszy, najgłupszy" jest po prostu kopią zachowań i skeczów ekranowych z filmów braci Marx, niestety pokolenie Avatara nie wie skąd i dlaczego tworzone są takie filmy, wy myślicie że wszytko jest tylko dla was i dla was powinno być robione, więc nie dziwią mnie wasze niedojrzałe komentarze...

telesfor72

Dawno się tak nie uśmiałam na żadnym filmie. Brakuje dziś kina w tym stylu. Ten film nie jest głupi, to komedia pełną gębą czyli historia przedstawiona w krzywym zwierciadle. Za głupie zaś uważam polskie komedie, w których każde "k*wa" bawi widzów do łez...

telesfor72

odniosłem takie samo wrażenie

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Też dawno się tak nie uśmiałem ostatni raz chyba ogladając filmy z Flipem i Flapem.

ocenił(a) film na 1
telesfor72

Wiem czym jest ten gatunek, ale nie przemowil do mnie w nowej wersji...
tak samo jak "Zemsty" Fredry nie nazwałbym komedia, gdyz ten humor juz nie jest zabawny dla wspolczesnego pokolenia

maniekboy

Współczesne pokolenie jest głupie.

ocenił(a) film na 1
yossarian84

Moze i tak... ja sie uwazam za osobe dosyc rozgarnieta, ale jakos ten typ humoru do mnie nie przemawia... to bylo bardziej żenujace i irytujace, niz zabawne

ocenił(a) film na 1
telesfor72

wolał bym dać 25 zł żulowi niż dać na bilet do kina na to to jest naj poje film w historii...

telesfor72

Co za bzdury. Bracia Marx a Three Stooges to zupełnie inni ludzie i ci drudzy zaczynali później. Jeżeli chcesz edukować innych wpierw samemu się doucz ;]

Krolik_Pudding

no to tobie radzę się "douczyć" na kim wzorowali się "The Three Stooges"

telesfor72

Proszę cię...
Napisałeś że film jest wskrzeszeniem braci Marx i z twojej wypowiedzi wynikało, że traktuje on o tych 3 (z 5ciu) znanych braciach (do tego w mojej odpowiedzi się przyczepiłem).
Gdybyś napisał że film jest wskrzeszeniem Three Stooges, którzy WZOROWALI się na braciach Marx, to byś mógłbyś się teraz tak bronić...

Krolik_Pudding

to tak samo jakbyś napisał o kimś że nagrał kawałek "Kolorowe Jarmarki" i wzorował się na Maryli Rodowicz.... a wiesz chociaż kto ten kawałek stworzył i zagrał po raz pierwszy? Owszem masz rację nie znałem Three Stooges ( i zapewne to na nich wzorowali się twórcy filmu) lecz wystarczyło mi o nich poczytać oraz zobaczyć Głupi, głupszy, najgłupszy aby nie mieć wątpliwości kto był protoplastą tego rodzaju humoru a nawet gry aktorskiej, nie mówiąc już nawet o kopiach "żywcem" skeczów.

ocenił(a) film na 5
telesfor72

Film moze nie jest z najwyższej półki,ma specyficzny humor,ale mozna sie dobrze pośmiac.Sporo zaskakujących i zabawnych momentów,dla mnie 5 :) Ogladałam gorsze filmy, a miały wyższe oceny.

ocenił(a) film na 4
telesfor72

o.0 ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones