PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 635
ocen
6,1 10 1 291635
6,0 18
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

0/10 okropny!!!!

ocenił(a) film na 1

Masakra. Najgłupszy film świata. nienawidzę takich głupich komedii... prymitywne i tyle... dałabym ocenę na minusie, ale się nie da >.<

ocenił(a) film na 2
les_bonbons

Zbierałem się do tego filmu 20 lat. Włączyłem dzisiaj i wytrzymałem 9,5 minuty. Dowcip bazujący na poczuciu żenady to nie dla mnie. Film dla wielbicieli "Kevina samego w domu".

Jedyne co mnie rozśmieszyło, to komentarze pod filmem, w stylu "Genialna komedia! Tylko sztywniacy dadzą jej mniej niż 8" itp. Cóż, sztywniakiem nie jestem, ale debilem też nie, dlatego nie mogłem temu filmowi dać dobrej oceny.

ocenił(a) film na 1
Sony_West

Prawda? Nie rozumiem tych komentarzy w stylu "Klasyka komedii", "Tylko gimby dają 1/10, bo nie rozumieją", "Najzabawniejsza pod słońcem"... Aktorstwo słabe, scenariusz żenująco słaby... Też nie wytrzymałam długo przed ekranem...

les_bonbons

Dwóch trolli w jednym miejscu i jeden wtóruje drugiemu? Widać wakacje zaczęły się pełną parą.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Dokładnie , a drugi troll wyłączył po 9,5 min xDDD To dopiero fachowiec ;))) Tyle ,że ten pierwszy to sie g*wno zna, jak ma ocenionych 150 filmów. Można wybaczyć,ale drugi ponad 800, to się dziwie :O Film zajebiaszczy 1 klasa!

ocenił(a) film na 2
weronikax25

No właśnie - i ponieważ mam ocenionych (zaledwie) ok 800 filmów, jestem bardzo pewien swojego gustu, który nie trawi tego typu humoru. Tak już jest. Każdy ma inny gust. Świetnie, że tobie ten film się podoba i cie rozbawił. Mnie nie.

ocenił(a) film na 10
Sony_West

Spoko , Twoj gust ,ale oceniać filmy po 9,5 min to jest klasa , nie ma co :)

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Nie mogłeś / nie powinieneś dać żadnej oceny skoro obejrzałeś 9 minut. Nie rób z siebie pośmiewiska ....cała twoja wypowiedź oparta jest na 9 minutach seansu..dobrze się czujesz?

ocenił(a) film na 2
armarange



Dałem filmowi 1 właśnie za te 9 minut. Po co mam oglądać i męczyć się z całym, skoro już od początku mi się nie podobał? Ocen, jaką wystawiam, jest moja prywatną oceną i informacją "nie wracaj już do tego filmu. Widziałeś i Ci się nie podobał". Po to jest właśnie system ocen na filmwebie.

les_bonbons

Szczerze mówiąc, też nie rozumiem fenomenu. Oglądałam mnóstwo komedii, dużo z Carreyem, lubię się rozluźnić, ale tego filmu nie lubię. Wiem że sentyment i w ogóle, ok, często stawiam wyższe oceny produkcjom starszym, z dzieciństwa, ale ,,Głupi i Głupszy" to moim zdaniem średnia komedia.

les_bonbons

Oczywiście mamy tu w tym filmie bardzo chamski dowcip i wręcz ohydny i wstrętny dowcip ale obejrzyj sobie Kac Vegas jest znacznie gorszy od Głupiego i głupszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones