PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5994}

Głupi i głupszy

Dumb & Dumber
6,1 291 628
ocen
6,1 10 1 291628
6,0 18
ocen krytyków
Głupi i głupszy
powrót do forum filmu Głupi i głupszy

GENIUSZ

ocenił(a) film na 10

Po prostu najlepsza komedia wszech czasów. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy go oglądaliśmy z całą rodziną. Za każdym razem padamy ze śmiechu. Jim Carrey absolutnie genialny.

ocenił(a) film na 10
vintageaficionado

No cóż trudno się nie zgodzić.

ocenił(a) film na 9
vintageaficionado

Też byłem mile zaskoczony po obejrzeniu bo ocena na filmwebie niska a tu proszę. Zauważyłem, że filmy z gatunku komedii i horroru maja pozaniżane oceny na tym portalu. Wszystkie inne gatunki mają oceny koło 8, 7 jeśli film jest dobry a komedie 7, 6. Także trzeba na to brać poprawkę.
Filmy na prawdę super, takie żarty mi się podobają, można powiedzieć głupie ale inteligentne, film bez większego sensu, o głupotach ale te "zwroty akcji" podczas wielu sytuacji/rozmów w filmie były mega śmieszne. To mi się podoba a nie te komedyjki gdzie niby śmieszne jest bo ktoś się porzyga czy ciągle gada o seksie lub pokaże dupę.
Kreacja Carrey'a wyśmienita. Dobry koleś to jest. Szkoda, że fil ma tak niską ocenę bo zasługuje na cos więcej. To jest klasyk i do tego dobry klasyk także ocena 6.1 nie przystoi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones