PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=54}
6,8 40 663
oceny
6,8 10 1 40663
6,2 6
ocen krytyków
G.I. Jane
powrót do forum filmu G.I. Jane

Kobiety nie powinny wyglądać tak mało kobieco. W ogóle nie lubię lasek, co się golą na pałę. Gdyby nie to, że D. Moore ma silikonowy biust, to by już totalnie wyglądała jak facet. Film straszliwie nudny, ale można obejrzeć.

agatha

A lubisz laski, jesteś les? :D O gustach się nie dyskutuje, jedni lubią łyse, inni rude... :] Wg mnie bardzo dobrze wyglądała w krótkich włosach, z resztą to tylko włosy - jakie to ma znaczenie?!

Modlishka

Hej, dziewczyny! Czy w wojsku chodzi o to, jak się wygląda? Bo z tej dyskusji wynika, że na to wygląda.
A jeśli o mnie chodzi, to kocham naturalny wygląd u kobiet i takież włosy.
Pozdrawiam

voleon

ale zależy gdzie masz te włosy

ocenił(a) film na 6
voleon

Uwielbiam kobiety dobrze wypasione i dokarmione.Inne opcje dla mnie nie istnieją.

agatha

alez twoje widzenie swiata jest uproszczone. Spojrz szerzej na rzeczywistosc. Kazdy moze wgladac tak, jak chce!!!! mamy XXI wiek.

ocenił(a) film na 8
agatha

i dlatego oceniasz film na 2 tak? żal.. dziewczynko, na pudelka, to chyba nie miejsce dla ciebie, wiem, że każdy ma swój pogląd i prawo do własnego zdania, ale no nie po prostu no nie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones