PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 125
ocen
6,2 10 1 13125
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

BOSKI FILM!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7

Film był dla mnie świetny!!! A facet który gra Gabriela jest taaki przystojny!!!!! Mmmm...ciacho ;**** Ej bez jaj wspaniały ;) Ja osobiście polegam i sadze dla osób które Go tak strasznie krytykowały był po prostu za logiczny... ;)

Labavi

Może przeczytaj ze zrozumieniem geniuszu ona napisała, że aktor grajacy Gabriela był przystojny, a ty dajesz jej wykład, ze anioły są bezpłciowe! Po prostu wychodzi z ciebie frustracja, bo pewnie jesteś brzydki jak noc żadna na ciebie nie spojrzy i nie nazwie przystojnym!Jak kolesie na forum filmwebu zachwycaja sie Megan Fox czy Amber Head to jakoś tam żadna dziewczyna nie wchodzi i się ich nie czepia, że są pustakami! a jak jakas kobieta pochwali wygląd faceta, to zawsze znajdzie się jakiś zazdrosny sfrustrowany facecik, który ją zwyzywa od pustaków! ogarnij się, jak ktoś jest piękny, to co w tym złego, że się skomplementuje jego urode? boli cię, ze ciebie nikt nie pochwali czy co?i jeszcze te twoje insynuacje, ze od razu by się z nim puściła, jakby był przy niej na poziomie sedesu! Niestety faceci to mięczaki i nie potrafią znieść jak kobiety chwala przystojniaków typu Christiano Ronaldo od razu zaczynają wyzywać

milenasy

Cały ten wątek można jedynie skomentować cytatem z piosenki Comy "Los,cebula i krokodyle łzy" - "I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
Ogarnijcie się ludzie!!!

MrDr

Smutne, ale niestety prawdziwe.

milenasy

Błagam Cię, faktycznie aktor, o którym mowa może się podobać i to jestem w stanie zrozumieć. Natomiast z tym Christiano to wypaliłaś. Gdzie on jest przystojny - no błagam cię. Podziwiam faceta za jego grę, jest fenomenalny, jest geniuszem piłkarskim i życzę mu jak najlepiej. Uważam, że zasłużył na swoje pozycję, prestiż i pieniądze. Niemniej jednak kilogram żelu na głowie, gęba niedogolona i strojenie głupich min nie najlepiej o nim świadczy. Nie ma w tym nic złego, że ludzie podziwiają piękno i jest zapewne mnóstwo przystojnych znanych osób ale nie CR7. Szczerze to ja sam nie rozumiem, co kobiety w nim widzą. Niemniej jednak co do reszty masz rację. Każdy ma prawo wyrazić własne zdanie i faktycznie kilka osób zachowało się tu bardzo niegrzecznie.

Labavi

Ale co w tym złego, że jakiejś dziewczynie podoba się ten aktor?? Od razu musisz prawić morały o tym, kto ma jak się zachowywać, jak myśleć i jak postrzegać anioły tylko dlatego, że napisała, że jest boski. Napisała co sądzi na jego temat, określiła go jako anioła - bo jej się spodobał i widocznie nasunęło jej się takie skojarzenie a wy uskuteczniacie jakieś poje.... wywody na temat fizjonomii aniołów, jakby to kogoś obchodziło. Zresztą taka symbolika jest obecnie często spotykana. Słowa "Anioł" używa się często jako uosobienia piękna, dobra, wszelkich pozytywnych cech a niekoniecznie utożsamia się je ze sferą duchową czy religią.

Labavi

Witajcie, widząc liczne niezbyt dojrzałe wypowiedzi niektórych z was jestem zmuszony coś nie coś napisać a mianowicie, szczegółowo zawracam się tu do użytkownika Labavi. Twoje jak byś Ty to ujął bardzo dojrzałe wypowiedzi są tu moim zdaniem nie na miejscu. Dlaczego, a dlatego że każdy ma prawo wypowiedzi na temat filmu ale także na temat aktorów czy też aktorek, których w szczególności podziwiają. To forum nie jest tylko do komentowania filmów czy też seriali ale i aktorów w niech grających. Nie wiem jak się nauczyłeś oceniać wiek poprzez przeczytanie komentarzy ale nie powinieneś nikogo obrażać bo wyraził swoją opinie na temat aktora czy też aktorki. Powiem więcej bardziej drażnią mnie ludzie tacy jak Ty i tacy którzy oceniają film np. "ale ścierwo" czy inne tego typu komentarze przeważnie nie oglądając go, niż komentarze dziewczyn czy też kobiet bo nie jestem specjalistą od rozpoznawania wieku jak Ty, które oceniają aktorów. Pzdr.

Pami4

A wiesz ze ten aktor już nie żyje ....:(

Pami4

niestety ten aktor juz nie zyje :( a gral tez glowna role w Spartacusie - swietnym serialu... Szkoda człowieka!!

ocenił(a) film na 6
Pami4

nom ah

ocenił(a) film na 4
Pami4

Ten film jest po prostu kiczowaty i tandetny. Najlepszy przykład dlaczego nie robić takich filmów bez dużego budżetu i dobrych aktorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones