PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662232}
5,7 744
oceny
5,7 10 1 744
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel
beciami

Jeśli nadal szukasz tego filmu to dziś jest premiera na Canal+ o 21;00. :)

jazdowicz2666

Gratki za zdobycie BPL

qwerty_all

Dzięki ziom,w końcu się udało. :D

jazdowicz2666

w następnym sezonie wymienimy się miejscami :)

qwerty_all

Do póki macie Wengera jako trenera to niestety nie macie co myśleć o wygraniu PL,on jest skazany na porażkę.Musicie zatrudnić kogoś o głowę lepszego i zrobić znaczne wzmocnienia w składzie. ;)

jazdowicz2666

Co do składu uważam że jest ok można nim spokojnie sięgać po mistrzostwo przykład sezon 2013/14 do grudnia Najlepsza drużyna w PL a obecny od grudnia i to trzeba się zastanowić dlaczego w połowie sezonu "puchną" pomijając szpital:) . A boss hmmm tu mam mieszane uczucia z jednej strony przydał by się ktoś z inną mentalnością zwycięscy ktoś podobny do José. A z drugiej strony jak zwolnić legendę klubu ? i kogoś kto tak patrowi z marnych graczy zrobić wartościowego piłkarza ? np coquelin etc. Ciężko mi to mówić ale do póki Mourinho i Wenger będą rywalami za miedzy to w bezpośrednich starciach raczej london is blue. A teraz pytanie do Ciebie jako fana the blues co sądzisz o wypożyczeniu franka do city uważasz że to błąd że pod koniec jego kariery będzie postrzegany przez pryzmat tego transferu

qwerty_all

Jak dla mnie pozwolenie ze strony klubu na odejście Lampsa to największy błąd jaki popełnili.Jeśli chodzi o to że trafił do City to nie zależało już od Chelsea tylko od właścicieli Arabusów którzy mają władze nad MC i NYC FC,bo to oni zdecydowali o wypożyczeniu Franka.Ale Chelsea i tak nie powinna pozwolić jemu odchodzić do żadnego innego klubu.!

beciami

Jest online na CDA Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones