PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=55}
6,4 10 613
ocen
6,4 10 1 10613
5,0 3
oceny krytyków
Galaktyczny wojownik
powrót do forum filmu Galaktyczny wojownik

Kurt Russel

ocenił(a) film na 3

Kurt Russel zagrał tutaj rewolucyjną w historii kinematografii rolę - jako pierwszemu udało mu się w trakcie
półtoragodzinnego filmu zmienić wyraz twarzy tylko dwa razy! <3 W dodatku miał OSIEMNAŚCIE (policzyliśmy!) kwestii
dialogowych, z czego ANI JEDNA nie była zdaniem złożonym. Arcydzieło minimalistycznego aktorstwa!

O Boże, nieziemską bekę miałem oglądając to. xD Niektóre sceny nadają się na kultowe, jak ta, w której Kurt strzela z
dwóch karabinów na tle wybuchu. :D

Uważam za skandal, że zgarnął mniej Oskarów niż "Titanic" :<

ocenił(a) film na 7
seprioth

Rola stworzona dla Kurta! No może jeszcze Dolph dałby rady.

mizek

Macancie! Dolph , Sylwek, Arni i kilku innych by to super zagrali. Nawet ja.
Hej!

ocenił(a) film na 5
baca350

Ta rola jest wprost dla wczesnego Arniego...

seprioth

Obejrzałem - pomimo, że to film który ma już 16 lat dalej ogląda sie go z przyjemnością. Nie ma tu głębokiej fabuły a efekty specjalne są - takie jakie były dostępne 16 lat temu. Polecam jako klasykę :) Ode mnie 8/10 własnie jako klasyk

ocenił(a) film na 4
seprioth

no nie można od cyborga wymagac mimiki jasia fasoli ! daje dyszke !

seprioth

"jako pierwszemu udało mu się w trakcie półtoragodzinnego filmu zmienić wyraz twarzy tylko dwa razy!"

Nieprawda
Film "Galaktyczny wojownik" powstał w 1998 r.
Natomiast Arnold Schwarzenegger w filmie "Terminator 2: Dzień sądu" (1992) nie zmienił wyrazu twarzy ani razu!

użytkownik usunięty
zenek135

Ciężko od żołnierza wymagać zmian wyrazu twarzy bo inaczej wyszłoby to komicznie.

zenek135

Owszem, Arnold zmienił wyraz twarzy. Było to w momencie, kiedy bohaterowie się zbroją, a on wyciąga bodajże Minguna M134 i lekko się uśmiecha, na co młody Johnny Connor mówi coś takiego: "cały ty!".

ocenił(a) film na 6
seprioth

He he ale Russell tutaj nie grał Hamleta tylko żołnierza nie pamiętam dokładnie ale szkolonego od dziecka i wypranego z ludzkich emocji, a ty tam jeszcze liczyłeś dialogi żeby zabłysnąć ale chyba głupotą:)

ocenił(a) film na 7
Dude_

Prawda. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
seprioth

po prostu nie rozumiesz filmu

ocenił(a) film na 9
szpileczka1

Tak, to prawda…A potem taka osoba sie wymadrza i narzeka bo mysli ze jest super inteligentna…Co wyglada zalosnie. To tak jakby miec pretensje do Supermana ze lata…

ocenił(a) film na 9
seprioth

Alez Ty madry… Powinienes sie zglosic do Akademii Filmowej…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones