PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463042}
5,5 8 805
ocen
5,5 10 1 8805
4,2 4
oceny krytyków
Galerianki
powrót do forum filmu Galerianki

Niestety, paru "poukładanych"krytyków pochwaliło Galerianki i od razu achy i ochy, za to Kac Wawę skrytykowali ci, co raczej w żadnej agencji nigdy nie byli (Raczek, Piotrowska, gimnazjaliści) i od razu "be"

ocenił(a) film na 2
oktagon32

Stary, jeśli mówisz że wolisz "Kac Wawę", to znaczy, że nie widziałeś "Kac Wawy" ;D

mietczynski

mi wystarczył zwiastun i denna piosenka Dody, żeby stwierdzic, że Kac Wawa absolutnienia nie nadaje się do oglądania, co więcej powiedziałabym nawet, że szkodzi myśleniu

natomiast galerianki... to już zależy jakie kto woli filmy, ale można spróbowac obejrzec, jest nawet niezły, na pewno lepszy od bejbi blues

ocenił(a) film na 1
juliamkom

Ale kto to pisał? Gej Raczek, który jakoś nie słyszałem, żeby po agencjach sie szlajał i jakieś feministki, które nie wiedzą w ogóle o co chodzi - jak ktoś ma 18 lat to tego filmu nie załapie, ale nie znam faceta po 30-ce, który by tego filmu nie lubił! Ma kilka głupich scen, ale te w burdelach, te z dziwkami to DOKUMENT tyle, że w wersji fabularnej. Dlatego uważam, że cała ta nagonka na ten film to zwykłe świństwo spowodowane najprawdopodobniej jakimiś rozgrywkami między producentami albo gejowskim lobby, którym się końcówka nie podobała

ocenił(a) film na 1
mietczynski

Widziałem kilka razy - miałem kilka takich "zajść" dokładnie tak, jak to w tym filmie pokazali! Ta scena jak Pawlickiego Gąsiorowska robi w konia to dla mnie k... dokument! Za to galerianki na żywo nigdy nie widziałem. A Ty spotkałeś ? Napisz w jakiej galerii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones