PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583649}
6,6 69 265
ocen
6,6 10 1 69265
5,2 13
ocen krytyków
Gangster Squad. Pogromcy mafii
powrót do forum filmu Gangster Squad. Pogromcy mafii

2013

użytkownik usunięty

wg mnie film duuuzo lepszy niz przereklamowany American Hustle

ocenił(a) film na 5

Dla mnie to najgorszy film gangsterski, jaki oglądałem. Co do "American Hustle", nie wiem, bo nie oglądałem, ale z tych co widziałem to w 2013 zdecydowanie najlepszy był "Wilk z Wall Street".

użytkownik usunięty
rockky58

oczywiscie zgadzam sie! WzWS numer 1 :)

ocenił(a) film na 6
rockky58

tak , zakończenie (żeby za dużo nie spojlerować ) ale dosłownie z żurnala wyjęte :/

ocenił(a) film na 6

Dla mnie American Hustle było rewelacyjny, szczególnie rola Amy i co ważniejsze film na wyzszym poziomie widza, nie jak większość filmów, prostych bo jakyś "mniej inteligentni" mogą nie skapować :D.
Wilk z wall street też całkiem przyzwoity, jednak tego filmu jeszcze nie oglądałem, ale musiałem stanąć w obronie American Hustle, bo dla mnie był to rewelacyjny film;p

użytkownik usunięty
kowal1528

ogladnij Wilka, i daj znac czy nadal jestes "za" American Hustle.

ocenił(a) film na 6

Widzę, że nei zrozumiałeś;p obejrzałem american hustle oraz wilka z wall street, nie widziałem tylko tego filmu :) bo jakoś jeszcze się nie przekonałem;p
I owszem, dalej uważam american hustle za rewelacyjny film, gdyż cenie sobie gdy reżyser docenia widza a nie robi filmów dla glupiutkich amerykanów :)

użytkownik usunięty
kowal1528

a tak masz racje nie ROZCZYTAŁEM Twojej wiadomosci :) ja zostaje przy swoim bo lepiej sie bawilem ogladajac Wilka, mimo ze American Hustle tez jest swietnym filmem ;)

ocenił(a) film na 6

No, obejrzałem ale tylko na 6 zasłużyło :P

kowal1528

Wielka inteligencja bije z Twojego posta "mądry polaku"!
Ja, niestety dałem 8, ale się nie wstydzę.

kowal1528

Pogromcy mafii nie umywaja sie do American Hustla. Poza tym to dwa zupelnie inne filmy. Gangsta Squad to bajka, mimo znanych nazwisk jest bardzo przecietnym filmem. Bardziej bym go porownal do Tajemnice L.A., ale tez nie ten poziom. Zgadzam sie ze American Hustla to bardzo dobry film, o niebo lepszy od tego "dziela". Nawet ciezko sywierdzic co bylo zle w Pogromcach mafii, bo aktorzy znani, dobrzy. Od strony technicznej realizacja tez bardzo dobra...ale jakos nie moglem sie wczuc, zero klimatu, odgrzewany kotlet. Szkoda.

ocenił(a) film na 7

American Hustle to była jedna,wielka porażka. Moim zdaniem,jeden z gorszych filmów,jakie do tej pory widziałem. Za to "Wilk z wall street" jest o niebo lepszy,pytanie czy ta produkcja wywoła na mnie jakiekolwiek wrażenie. ^^ Tylko dobrych filmów!

Manthey

To chyba niewiele filmów widziałeś.

ocenił(a) film na 6

Przecież ten film to dno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones