PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607562}

Gangster

Lawless
7,4 91 416
ocen
7,4 10 1 91416
7,0 22
oceny krytyków
Gangster
powrót do forum filmu Gangster

Amerykańskie filmy gangsterskie przeważnie prezentują solidny poziom. Nie inaczej było również z tym filmem. Pierwszą połowę uznałbym za rewelacyjną - doskonały klimat filmu, akcja wgniatająca w fotel. Druga część również prezentowała dobry poziom ale były pewne mankamenty - akcja chwilami stawała się monotonna i nieco mniej było tego napięcia w porównaniu z pierwszą częścią filmu. Myślę, że obraz ten jest nieco przydługi - można było z tego zrobić półtorej godziny świetnego filmu. Jeżeli chodzi o grę aktorów to prezentuje ona doskonały poziom - rewelacyjny Gary Oldman oraz Guy Pearce. Świetnie wypadł również Jason Clarke (podobała mi się jego rola jako podchmielonego twardziela z tymi charakterystycznymi zapijaczonymi oczami). Pomimo pewnych uwag, oceniam ten film wysoko i zachęcam do obejrzenia. Moja ocena to 7/10.

ocenił(a) film na 7
Ronin25

7/10 !!!

Ronin25

a mnie podobał się niezwykle rozmowny tom hardy i najmłodszy braciszek,najbardziej w scenie,gdy wiał z kościoła w jednym bucie.reszta też była świetna,oldman i pearce rewelacyjni,naprawdę dobra produkcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones