PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136271}

Garbi - Super bryka

Herbie: Fully Loaded
5,5 49 994
oceny
5,5 10 1 49994
4,5 6
ocen krytyków
Garbi Super bryka
powrót do forum filmu Garbi - Super bryka

Świetny film familijny

ocenił(a) film na 8

Moim skromnym zdaniem jest to doskonały przykład filmu dla całej rodziny z elementami fantasy. Nie ma w nim strzelanin mordobicia - co zapewne dyskredytuje go w oczach zajadłych zwolenników sztuk walki. Nie nadaje się również do psychoanalizy. To tak jakby film Pokuta albo Rzeź porównać do Misia Yogi. Są to odmienne gatunki i nie da się tego zrobić.
Dlatego ten film należy odbierać w innych kategoriach, a z pewnością będzie on dobrą odskocznią od szarej rzeczywistości. Bardzo dobrze zrealizowany i świetnie zagrany. Do tego ścieżka dźwiękowa absolutny hit (oczywiście nie dla wszystkich).

użytkownik usunięty
CES7

Jako wielki fan tego pięknego autka absolutnie się zgadzam. Lajtowa i przyjemna komedia dla rodzinki. ;)

ocenił(a) film na 2

a ja jestem zdania, że to gówniany film dla takich frajerów jak wy

użytkownik usunięty
Kamecha

Bozia poskąpiła tutaj komuś rozumu, a to szkoda. ;)

ocenił(a) film na 2

nie łam się, też kiedyś podobały mi się takie tępe filmy. Wyrosłem na szczęście, czego i tobie życzę :)

użytkownik usunięty
Kamecha

Nie martw się, jestem dorosły. Jak napisałem dla mnie to lekka komedia typowo familijna i taka pozostanie.

A jako wielbiciel Garbusa to mi tym bardziej miło obejrzeć ten film, choć ma kilka przywar.

I nie musisz obrażać prostacko kogoś, kto nie zgadza się z twoim zdaniem.
Szanuj innych, jeśli chcesz by ciebie szanowano. Są ludzie i taborety, obyś kiedyś to dostrzegł i dołączył do tych pierwszych ;)
Pozdrawiam cieplutko i szczęścia życzę.

ocenił(a) film na 5
CES7

Ja zobaczyłem ten film tylko dla Lindsay. I myślę że gdyby to grała jakaś mniej znana osoba i filmie nie wiem czy by ktoś usłyszał.

ocenił(a) film na 6
Rudolf50

ktos oglądał może ten film dziś w tvp1?
był z lektorem czy tez dubbing jak na wydaniu dvd?
liczyłem że wreszcie uda mi się obejrzec ten film ale niestety przegapiłem.
jeśli był z lektorem i ktoś go nagrał to bardzo proszę dac znac
pozdro
and
Happy New Year!!!!

CES7

Lajtowy filmik. Świetny odstresowywacz.

kocjano

Zwalić sobie możesz nie musisz tu się podniecać w każdym komentarzu. Przedmówca miał rację, to film dla tępaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones