PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5787}
7,4 56 029
ocen
7,4 10 1 56029
7,0 7
ocen krytyków
Gattaca Szok przyszłości
powrót do forum filmu Gattaca - Szok przyszłości

Arcydzieło

użytkownik usunięty

Nie przyznałem dziesięciu punktów tylko dlatego, że istotniejszy jest dla mnie Inland
Empire Davida Lyncha

ocenił(a) film na 8

nie sposób się nie zgodzić że to zacny film, arcydzieło.. hmm , rożne są gusta i opinie ale nie przesadzałbym z gloryfikacją tego filmu. :-)

użytkownik usunięty
tegesno

To each their own :-)

super film

ocenił(a) film na 9

to co dla ciebie tylko jeden film w historii zasluguje na 10 ? Troche to plytkie

ocenił(a) film na 9
black_bastard

Żaden film nie zasługuje na 10, bo 10 to niedościgniony ideał, do którego nigdy się nie zbliżymy. 10 to ocena, która nie powinna zostać nigdy nadana żadnemu filmowi, to coś do czego powinno się dążyć.

No chyba, że mówimy o Tusku i jego filmach, w których Polska to zielona wyspa z coraz niższymi podatkami, powracającymi Polakami, super służbą zdrowia i wysokimi emeryturami. To tak, wtedy za wyobraźnię i przedstawioną rzeczywistość, w której każdy chciałby żyć, można dać 10.

ocenił(a) film na 9
Administrator_Internetow

"Żaden film nie zasługuje na 10, bo 10 to niedościgniony ideał, do którego nigdy się nie zbliżymy. 10 to ocena, która nie powinna zostać nigdy nadana żadnemu filmowi, to coś do czego powinno się dążyć. "

haha co ty pieprzysz, zuplnie idiotyczny tok rozumowania.
W życiu nie czytalem podobnej bredni. Sa filmy wybitne, czy przełomowe, ktore jak najbardziej zasługują na 10.
Tekst o Tusku tak samo żenujacy, albo jestes pisiorem i kacza morda to dla ciebie guru, albo pleciesz bez sensu. Zważywszy na wcześniejszy bełkot to raczej to drugie.
Mi sie żyje zajebiscie za Tuska, wiec daruj sobie te anty-Tuskowe propagandy.

ocenił(a) film na 9
black_bastard

"W życiu nie czytalem podobnej bredni. Sa filmy wybitne, czy przełomowe, ktore jak najbardziej zasługują na 10."

Nie zasługują :)

"Tekst o Tusku tak samo żenujacy, albo jestes pisiorem i kacza morda to dla ciebie guru, albo pleciesz bez sensu. Zważywszy na wcześniejszy bełkot to raczej to drugie."

Jeśli sądzisz, że tylko posiorom mogą nie podobać się rządy Tuska to fajnie masz.

"Mi sie żyje zajebiscie za Tuska, wiec daruj sobie te anty-Tuskowe propagandy."

Cieszy mnie, że fajnie Ci się żyje w tuskolandzie lemingu.

ocenił(a) film na 9
Administrator_Internetow

no i nie potrafisz wytłumaczyć sensownie kwestie noty 10/10 bo to co pisales jest idiotyczne.

"Cieszy mnie, że fajnie Ci się żyje w tuskolandzie lemingu."

kolejny powielany miliony raz tekst typu leming itd. Irytujący do bólu. Zero merytoryki, tylko modne slogany, głoszone przez nieudacznikow.
Nie moja wina, ze jestes takim nieudacznikiem, ze potrafisz tylko ujadać i swoją gównianą pozycje społeczno-materialną zwalasz na rząd. Rusz swoje leniwe dupsko i cos zrob, a nie piredzielisz durne frazesy dla oblakanych.

ocenił(a) film na 9
black_bastard

"no i nie potrafisz wytłumaczyć sensownie kwestie noty 10/10 bo to co pisales jest idiotyczne."

Już wytłumaczyłem. Do czego tu się odnieść, do tekstu, że piszę idiotyzmy? Nie ma z tym dyskutować.

"kolejny powielany miliony raz tekst typu leming itd. Irytujący do bólu. Zero merytoryki, tylko modne slogany, głoszone przez nieudacznikow."

A jak mam Cie nazwać skoro na podstawie dwóch zdań, nie wiadomo na jakiej podstawie, uznałeś że jestem pisiorem?

"Nie moja wina, ze jestes takim nieudacznikiem, ze potrafisz tylko ujadać i swoją gównianą pozycje społeczno-materialną zwalasz na rząd. Rusz swoje leniwe dupsko i cos zrob, a nie piredzielisz durne frazesy dla oblakanych."

A ty zmień swoją szklaną kulę. Najpierw, że jestem pisior, teraz nieudacznik. Proszę o podanie ścieżki twojego rozumowania, jak doszedłeś do takich wniosków? Tylko to za bardzo nie ma sensu, ubzdurałeś coś sobie i dalej brniesz w te swoje banialuki.

Nic nie pisałem o swojej '"gównianej pozycji społeczno-materialnej", w ogóle nic nie pisałem o sobie. Pisałem o niespełnionych tuskowych obietnicach pajacu. Na podstawie twoich gównopostów można wysnuć, że ludzie sukcesu, którym żyje się za Tuska zajebiście lubią być oszukiwani. Spoko.

ocenił(a) film na 9
Administrator_Internetow

"Proszę o podanie ścieżki twojego rozumowania, jak doszedłeś do takich wniosków? Tylko to za bardzo nie ma sensu, ubzdurałeś coś sobie i dalej brniesz w te swoje banialuki. "

dzoszedlem, po tym jak piszesz te durną propagandę przeciwko Tuskowi.
Jest on jeszcze odpowiedzialny za gradobicie, kuklusz, brak wody w Afryce i to ze Hiszpania odpadla z mundiala oraz calą reszte zła świata.

Ja nie jestem oszukiwany, ciebie oszukano piorąc czerep tymi propagandowymi bredniami.

ocenił(a) film na 9
black_bastard

"Ja nie jestem oszukiwany, ciebie oszukano piorąc czerep tymi propagandowymi bredniami."

Zgadza się, Tusk mnie oszukał propagandowymi bredniami.

"No chyba, że mówimy o Tusku i jego filmach, w których Polska to zielona wyspa z coraz niższymi podatkami"

Zrobił dokładnie odwrotnie.

"powracającymi Polakami"

Jakoś tych powrotów nie widać.

"super służbą zdrowia"

Pogadaj sobie z ludźmi, którzy muszą korzystać.
Sam ostatnio muszę i wniosek jeden: żeby się leczyć trzeba mieć niezłe zdrowie i pieniądze.

"wysokimi emeryturami"

Nie dość, że wiek podniósł to jeszcze tej emerytury mogę nie zobaczyć. O skrywanej akcji pozostania w OFE też szkoda gadać.

Trzeba odrobinę chęci żeby to widzieć, bo tak to można być oszukiwanym nie wiedząc o tym. Chyba, że widzieć się nie chce to problemu nie ma.

Administrator_Internetow

To nie jest miejsce na politykę. Są inne serwisy, na których możecie na siebie poszczekać.

ocenił(a) film na 10
Administrator_Internetow

Jak udostępniono możliwość wystawienia oceny 10, to nie po to, byśmy jej nie wystawiali, bo jest ona przeznaczona dla niedoścignionego ideału. A jak koniecznie potrzebujesz oceny, której nigdy nie powinniśmy wystawić, to niech to będzie 11 :P

ocenił(a) film na 9
fijau

Popieram. Od filmów wybitnie wybitnych, idealnie perfekcyjnych i tych dopiętych na tip-top, mamy "przewidziane" oceny powyżej 10. No ale z definicji, żaden film, stworzony ręką człowieka, na takowe oceny nie zasługuje, dlatego możliwość wystawienia 11-ki (i wzwyż) jest zablokowana. I wszyscy szczęśliwi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones