PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5787}
7,4 56 029
ocen
7,4 10 1 56029
7,0 7
ocen krytyków
Gattaca Szok przyszłości
powrót do forum filmu Gattaca - Szok przyszłości

Badania moczu

ocenił(a) film na 9

Nie dojrzałem jednej rzeczy. W jaki sposób głównemu bohaterowi udawało się oszukiwać przy badaniach moczu? (wiem, że mocz był "podstawiony", ale w jaki sposób wypełniał nim pojemnik przy lekarzu)

ocenił(a) film na 9
DFence

Pewnie sciskał jedną reką woreczek przyklejony do uda :P lekarz az tak dokladnie go nie obserowal, zreszta z jednej z ostatnich scen widać, że lekarz i tak od samego początku wiedział, że głowny bohater oszukuje i przymykał na to oko.

ocenił(a) film na 9
kajmaj

Też odniosłem takie wrażenie, że lekarz wiedział o tym od początku :)

ocenił(a) film na 9
DFence

Przecież wyraźnie lekarz mówi, że od początku wiedział, że ten oszukuje, ale grał razem z Nim bo ma "niedoskonałego" syna, więc rozumie go i wspiera tak, jakby wspierał własne dziecko.

ocenił(a) film na 9
Prawdziwa_Magdalena

Nie mówi :) http://www.youtube.com/watch?v=PkYIDrBlKG0

ocenił(a) film na 9
DFence

Mówi... oczywistą aluzję, nie wiem jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości w temacie? Nie wszystko musi być powiedziane dosłownie aby było jasne.

ocenił(a) film na 8
Prawdziwa_Magdalena

to teraz już wiesz

ocenił(a) film na 9
maklejn

???

ocenił(a) film na 9
maklejn

Nie... serio dalej nie wiem jak można tego nie załapać.

ocenił(a) film na 10
Prawdziwa_Magdalena

wyraźnie daje znać że wiedział i mówi ( na przyszłość lewo reczni robią to lewą reką )

ocenił(a) film na 10
Prawdziwa_Magdalena

to jest kluczowy wątek...jak można tego nie skumać;p

ocenił(a) film na 8
Prawdziwa_Magdalena

jak nie jest powiedziane dosłownie to można mieć wątpliwości

ocenił(a) film na 9
DFence

Może miał rurkę tuż pod wackiem ? ... w zasadzie mało istotne, nie oszustwo jest tematem filmu a filozofia życia :]

DFence

Na początku filmu lekarz mowi, ze rzadko się widuje takie okazale penisy. Musial mieć sztucznego penisa, w którym była rurka.

ocenił(a) film na 5
Ludwik80

morał taki że jak masz dużego Wacka to większe szanse na powodzenie ...

ocenił(a) film na 10
Ludwik80

I to jest chyba klucz do tej zagatki. Ja osobiście podejrzewałem jakiś bardziej drastyczny sposób, np. taki wenflon na penisie, wprowadzający mocz do moczowodu :D Ała...

ocenił(a) film na 10
DFence

jest przecież pokazane po 3 minucie filmu, ja nie wiem jak wy oglądacie ;S

ocenił(a) film na 10
etnies15

jak wszystko szykuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones