PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493575}

Gdy budzą się demony

There Be Dragons
6,1 2 081
ocen
6,1 10 1 2081
Gdy budzą się demony
powrót do forum filmu Gdy budzą się demony

O ile ujęcia były całkiem przyzwoite, to już reszta pozostawia wiele do życzenia. Ktoś tutaj
skrytykował muzykę - zgadzam się. Fabuła też wydaje się być niespójna. Pomysł na film był
całkiem dobry, lecz zmarnowano potencjał. Mam wrażenie, że w filmie jest więcej treści, niż
konkretów.

ocenił(a) film na 3
teamdox

Też mam podobne odczucia...O ile początek filmu był dosyć obiecujący to wraz z czasem film staje się dosyć nie zrozumiały. Lubię przeplatanie się czasów i wielowątkowość w filmie ale to co zobaczyłem w "Gdy budzą się demony" było kompletnym nie wypałem. Bardziej niż do muzyki przyczepiłbym się do tego że hiszpański film został nakręcony w wersji anglojęzycznej co przy polskich napisach doprowadzało mnie momentami do szewskiej pasji. Tym film ucierpiał jeszcze bardziej i dlatego nie polecam go. Pomysł dobry i na czasie (kwestię Opus Dei itp) ale realizacja bardzo słaba i to zarówno jeżeli chodzi o reżyserię jak i grę aktorską.

użytkownik usunięty
teamdox

Niestety, na pomyśle i fajnym temacie się skończyło.

ocenił(a) film na 5

obejrzałam i muszę się zgodzić
fajny temat, ale beznadziejnie infantylnie poprowadzony
naszego Zanussiego chwilami wyczuwałam w co bardziej pompatycznych momentach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones