PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5795}

Gdyby ściany mogły mówić

If These Walls Could Talk
7,1 2 064
oceny
7,1 10 1 2064
Gdyby ściany mogły mówić
powrót do forum filmu Gdyby ściany mogły mówić

Film zaczynal sie dosyc ciekawie i sie skonczyl dosyc ciekawie. NIestety srodek juz nie byl tak ciekawy i wyrazisty. Szkoda bo to chyba najwazniejsza czesc filmu.
Troszke sie nudzilem poniewaz nie lubie filmow w takiej formie jak ten czyli takie male nowelki, historyjki o wspolnym temacie. Demi Moore zagrala bardzo fajnie i chyba na niej sie skonczylo ze sowem fajnie. Na pewno film dotyczacy kobiet, ale mezczyzni moga ogladac rowniez. Moze moglby byc dobry ale zabraklo w nim kropki nad i oraz sposob realizacji nie pozwala mu sie wybic.
pozdrawiam

ReDevil_2

Heh, a ja właśnie oglądając ten film opuściłam segment z 1974 i się okazuje że słusznie :)

ReDevil_2

A mnie się wydaje, że najczęściej w życiu jest tak jak w segmencie nr 2. Niby wszystko jest pięknie, ale wcale nie jest.

Film uważam za dobry, ponieważ skłania oglądającego do refleksji. Niemniej wybitne kino to nie jest. On w ogóle był emitowany w Polsce?

Dahlia_Noir

Był emitowany w Polsce, w TV, wiele lat temu, późną porą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones