PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163092}

Gdyby żółwie mogły latać

Lakposhtha parvaz mikonand
7,8 2 128
ocen
7,8 10 1 2128
7,7 6
ocen krytyków
Gdyby żółwie mogły latać
powrót do forum filmu Gdyby żółwie mogły latać

...

ocenił(a) film na 7

Kompletnie nie wiem jak skomentować film, to trzeba po prostu zobaczyć.

erasedhead

Chętnie bym zobaczył tylko powiedz mi gdzie?

ocenił(a) film na 10
doliwaq

zgadzam się, ciężko coś o tym filmie napisać. Nie jest to film z serii lekki, łatwy i przyjemny. Jest to film ciężki w odbiorze, przygnębiający, wstrząsający. Jedno mogę powiedzieć, film na długo zapada w pamięć i z całą pewnością jest on wart naszej uwagi. Polecam!

użytkownik usunięty
doliwaq

Jest na YT. Gorąco polecam!

a jest chociaż po polsku?

użytkownik usunięty
doliwaq

W wersji z polskimi napisami, nałożonymi na angielskie, niestety. Jednak wygląda to możliwie i do zaakceptowania, tym bardziej ze względu na wartość filmu. Osobiście nie przeszkadzało mi to w seansie.

To dobrze. Jak tylko będę miał czas obejrzę sobie. Kurdowie niezwykle mnie interesują.

użytkownik usunięty
doliwaq

Życzę miłego seansu. W każdym razie - nie będzie to stracony czas.

użytkownik usunięty
erasedhead

Właśnie skończyłem seans. Wypowiem się podobnie jak Ty - na chwilę obecną brakuje mi słów. Siedziałem na koniec pomontowany całością, patrząc w arabeski na zakończenie, słuchając muzyki... Serce mnie boli z powodu tego, co dzieje się na świecie, jakie dramaty ludzie przeżywają, i to od najmłodszych lat, walcząc o życie. Nie zdajemy sobie świadomości z tego, siedząc przed komputerami, w wygodnych fotelach, śpiąc w ciepłych pokojach, w milutkich pierzynkach, jedząc to, na co przyjdzie nam ochota. Tylko narzekamy, bo zbyt dużo pietruszki w zupie, bo herbata zbyt zimna, bo deszcz pada, bo nie zdążyłem na autobus do kina, bo w prezencie chciałem otrzymać Mexxa, a nie Pumę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones