PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 764
oceny
7,7 10 1 22764
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho jest jednym z moich ulubionych filmów i jednocześnie jednym z tych, do którego
mogę wracać po kilkanaście razy i nadal jest równie piękny, ciekawy i wzruszający. Siedzi mi w
głowie przez najbliższe dni, czy nawet tygodnie. Piosenka tytułowa jest ze mną praktycznie zawsze,
uwielbiam ją, uwielbiam do niej wracać, mało tego, gdy ją słyszę to wracają do mnie wspomnienia
o filmie i często bardzo się przy niej wzruszam.
Film zostaje w pamięci na długo, chwyta za serducho, naprawdę warto go obejrzeć! Szczerze
polecam każdemu.

ocenił(a) film na 10
heera

Świetnie ujęte, praktycznie nic dodać nic ująć. Fabuła sama w sobie jest ujmująca, więc łatwo o wzruszenie. Film daje do myślenia i może nam przypominać o wielu ważnych aspektach w życiu. Żyjmy tak, jakby miało nadejść jutro. Każdy na co dzień rozumie te słowa inaczej, albo nie myśli o tym. Dlatego tym bardziej zachęcamy do obejrzenia filmu!

ocenił(a) film na 10
Annette_7

*Żyjmy tak, jakby miało nie nadejść jutro, sorki.

ocenił(a) film na 10
heera

Zgadzam się co do słowa :)

ocenił(a) film na 10
heera

zgadzam się .! ten film jest bardzo piękny oglądałam go kilka razy ale nie chce więcej znaczy się to tak wzruszające że potem mam depresje jeszcze masakryczne jak dla mnie zakończenie bo Aman umiera :(

ocenił(a) film na 9
heera

Mnie najbardziej urzekła wspaniała chemia między bohaterami... Kiedy są sceny z Amanem i Nayną to tylko się czeka na to aż on ją dotknie, zbliży się, przytuli... La la land może temu budy czyścić pod tym względem....!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones