PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154964}

Gdyby jutra nie było

Kal Ho Naa Ho
7,7 22 764
oceny
7,7 10 1 22764
Gdyby jutra nie było
powrót do forum filmu Gdyby jutra nie było

Ponieważ w bolly jest mnóstwo świetnych tekstów, proponuję zgadywanie, z jakiego filmu pochodzi dany cytat;) Tylko musi być on charakterystyczny, nie bierzemy pod uwagę żadnego "namaste" czy "ji sir";) Kto odgadnie, zadaje pytanie.
To zaczynam:

"Nawet jeśli zło coś knuje, dobro zawsze zatriumfuje!" - jaki to film?;)

oldschool_punk00

K3G?

"Jeżeli normalni ludzie są tacy jak wy, to cieszę się że mój syn jest nienormalny." - jaki to film?;)

ocenił(a) film na 10
wildrose84

ojej!;) znam ten tekst... świta mi coś że "Dhoom" albo "Ajab Prem Ki Ghazab Kahani", ale pewności nie mam... a jak nie to się poddaję:P

oldschool_punk00

cytat jest z "Znalazłem Cię", ale nie wiem, może pojawia się też w tytułach podanych przez Ciebie, nie oglądałam ich.

ocenił(a) film na 10
wildrose84

miałam napisać właśnie ze sobie przypomniałam i ze to "Koi...mil gaya';) no to może zapytam teraz:

"Mówi się, że jeśli dobrze szukasz, to odnajdziesz nawet Boga." - jaki to film?;)

oldschool_punk00

Nie widziałam jeszcze filmu niestety, w google znalazłam że to z "Om Shanti Om". Czy googlowanie to nie jest oszustwo w tej zabawie?
Teraz coś łatwego:) jaki to film? - "Nazywam się K... i nie jestem terrorystą!"

ocenił(a) film na 9
oldschool_punk00

hmm chyba "Om Shanti Om"
"Podążamy miłości ścieżką spotkamy się po drodze, gdzieś tam"

ocenił(a) film na 9
walik166

a wybaczcie nie widziałem postu-wildrose a to jest oczywiście z Nazywam się Khan...

ocenił(a) film na 10
walik166

haha;D wildrose84 mówi się trudno, googlowanie to chyba nic złego, masz wtedy okazję poznać inne fajne cytaty z danego filmu, a one mogą Cię zainspirować do zobaczenia go;) poza tym to tylko zabawa, nie chodzi o to kto ile filmów obejrzał i jakie:P

walik166, Twoja zagadka to oczywiście "Rab Ne Bana Di Jodi", a to mój najukochańszy cytat z tego filmu, jeśli nie z Bolly w ogóle;D

"- Taka próżność? Nawet Księżyc nie jest tak próżny...
- Bo Księżyc ma blizny." - jaki to film?;)

ocenił(a) film na 10
walik166

Do zakochania jeden krok- mówił to ciągle 'Raj' ; )

"Żyj, ciesz się, uśmiechaj...kto wie? Może jutro nie nadejdzie?"

S_jak_Ser

Uczta, normalnie, 2 cytaty:D Próżność zapewne z "Devdasa"? a 2 to oczywiście "Gdyby jutra nie było".

"Są rzeczy w których ani zysk ani strata nie mają znaczenia"(there are some deeds in which profit and loss doesn't matter) i z tego samego filmu "Już nikt nie umie mówić 'proszę'" - jaki to film?

ocenił(a) film na 10
wildrose84

Wydaje mi się że to może być Don, tak mi ten drugi cytat pasuje do niego, ale nie jestem pewna ;p

S_jak_Ser

oczywiście że "Don":) pytaj:)

ocenił(a) film na 10
wildrose84

"Proszę dobrze zamknąć wszystkie okna i drzwi. Miłość już krąży w powietrzu."

S_jak_Ser

mohabbatein?

"Babuji powiedział zostaw wieś. Każdy mówił zostaw Paro. Ona powiedziała zostaw picie. Teraz ty mówisz zostaw ten dom. A kiedyś On powie zostaw ten świat"

ocenił(a) film na 10
nikozjafm

Dokładnie.

Szczerze nie wiem, Devdas?

S_jak_Ser

Tak: rozmowa Devdasa z matką po pogrzebie ojca. Teraz Twoja kolej na pytanie:)

ocenił(a) film na 10
nikozjafm

"Jeśli kiedyś będziesz potrzebowała przyjaciela, wiedz, że w Indiach jest ktoś kto odda za ciebie życie"

S_jak_Ser

wydaje mi się że to Veer-Zara

ocenił(a) film na 10
nikozjafm

Dokładnie tak ;) Pytaj ; )

S_jak_Ser

To może teraz taki mini dialog:)
"-Znasz ojca chrzestnego? -Tak. - Znasz ojca chrzestnego II? -Tak. - A znasz przyjaciela ojca chrzestnego? -Nie. -To ja. - A witam!" :) jaki to film?:)

ocenił(a) film na 10
nikozjafm

nie mam pojęcia tym razem, pewnie to będzie jakiś sensacyjny, albo kryminalny, w Donie sobie nie przypominam takiego dialogu więc może Wanted? nie wiem ; )

S_jak_Ser

to może podpowiem że jest to komedia z kochanym Szarikiem

ocenił(a) film na 10
nikozjafm

hmm to może Gdyby jutra nie było? To by pasowało do sceny z Guru. Heh nie wiem ; p

nikozjafm

"Baadshah":D

"Mówi się że jeśli pragniesz czegoś z całego serca to cały Wszechświat będzie ci sprzyjał w spełnieniu tego pragnienia" - jaki to film?

wildrose84

Om Shanti Om?

"Na świecie są tylko dwa rodzaje ludzi: ci co czynią dobrze i ci co czynią źle. To jest jedyna różnica między ludźmi, inne nie istnieją"
Jaki to film?

ocenił(a) film na 9
nikozjafm

Nazywam się Khan
"Po latach znaleźliśmy szczęście i miłość, ale często myślimy – jaka szkoda, że po drodze musieliśmy złamać tyle serc."

walik166

KANK
"Cokolwiek robisz wżyciu to najważniejsze byś robił to dobrze"
Jaki to film?

ocenił(a) film na 10
nikozjafm

hm, to będzie trudne, bo jest wiele podobnych tekstów w filmach bolly, a dodatkowym problemem jest różnica w tłumaczeniach:) może jakaś podpowiedź?

oldschool_punk00

chodzi mi o film z Hrithikiem Roshanem, ambitniejszy trochę, młodszy od K3G. Słowa te zostały skierowane do głównego bohatera przez jego miłość

nikozjafm

"Lakshya"

"mówi się że czas leczy stare rany, ale w niektórych związkach stają się one coraz głębsze" - jaki to film?

ocenił(a) film na 10
wildrose84

"Nigdy nie mów żegnaj":)

"Łatwo wybrać pomiędzy dobrem a złem. Trudniej wybrać większe dobro albo mniejsze zło." - jaki to film?

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

podbijam temat do góry;) może ktoś zna odpowiedź? Film jest dość znany:P

oldschool_punk00

"Fanaa"

"Trawa i wrogowie mogą wyrosnąć gdziekolwiek i w każdej chwili" - jaki to film?

ocenił(a) film na 10
wildrose84

chyba "Koyla"?

to teraz będzie trudne:
"- Nieważne, jacy są chłopcy. Czy są kulawi, niemi, niewidomi... czy są narkomanami, politykami czy przemytnikami...pozostają nadal chłopakami podczas gdy dziewczyna... ona w oczach społeczeństwa jest śmieciem. Rodzice dziewczyny płacą rodzinie chłopaka by ten je usunął, pan młody jedzie z palakinem by je zabrać. Tak to widzi nasze społeczeństwo.
- W moim domu mieszka moja siostra, a nie żadne śmieci. Myślę, że to grzech nazywać tak dziewczynę."
jaki to film?:)

ocenił(a) film na 10
oldschool_punk00

eh no dobra widzę że nie ma chętnych:P chodziło o "Jawani Zindabad" z 1990. Ktoś chce zadać pytanko?

oldschool_punk00

"Lubię dzikie kotki" - jaki to film?;)

ocenił(a) film na 10
wildrose84

oczywiście "Don";)

"Allizwell" - wersja filmowa cytatu;) wersja poprawna: "all is well" - jaki to film?;)

oldschool_punk00

"3 idiots"???
jeśli tak, to pytam: "Nie atakuj przeciwnej drużyny, tylko ich umysł. Wygrasz wtedy automatycznie".

ocenił(a) film na 10
wildrose84

prawdopodobnie "Chad De! India" :)
"W każdej wersji "Ramajany" na końcu zawsze umiera zły Ravana." - jaki to film?;)

oldschool_punk00

nie wiem, kojarzy mi się "Jestem przy tobie", czy tak?
a pytanie chcę zadać, bo mi się strasznie ten cytat podoba:)
"Na świecie żyją 2 rodzaje ludzi.....(i tu wybór możliwych wersji jest bardzo duży;D) - jaki to film?

ocenił(a) film na 10
wildrose84

odpowiedź była poprawna, a Tobie zapewne chodzi o "My name is Khan":D też mi się podoba ten cytat:)
ten też bardzo lubę: "Napełnię to miejsce tak wielką miłością, że nie usunie jej pan przez dziesięć wcieleń. Napełnię to miejsce tyloma promieniami słońca, że nawet człowiek, który przez pięćdziesiąt lat patrzył w słońce, będzie musiał zmrużyć oczy." - jaki to film?;)

oldschool_punk00

obstawiam "Mohabbatein".
masz rację, jest w MNIK ten cytat, zapomniałam, bo chodziło mi właściwie o "Bunty aur Babli" gdzie Bunty wygłasza to zdanie co 5 minut i za każdym razem końcówka jest inna;)
i znowu jeden z moich ulubionych, "Ludzie nie opuszczają D..., opuszczają ten świat" - jaki to film?
ten film jest naszpikowany fajnymi powiedzonkami, niestety w prawie każdym z nich pojawia się imię bohatera ( naprawde ma wielkie EGO) :)

ocenił(a) film na 10
wildrose84

haha;) no, to ten na pewno jest z "Dona";D
"Nie spłodziłem cię po to, żebyś tak sobie brzdąkał do Księżyca. My nie patrzymy na Księżyc. My go zdobywamy." - jaki to film?;)

oldschool_punk00

"Żona dla zuchwałych"?

ocenił(a) film na 10
wildrose84

tak:D pytaj:)

oldschool_punk00

"Bóg nie może być wszędzie. Dlatego stworzył matki." - jaki to film?

ocenił(a) film na 10
wildrose84

no masz, na pewno znam tylko co to było? Może "Gdyby jutra nie było" albo "Jestem przy tobie"?

oldschool_punk00

cytat naprawdę zapada w pamięć. ja go poznałam w jednym z ostatnio obejrzanych przez mnie filmów "Hum Tum"
Twoja kolej:)

ocenił(a) film na 10
wildrose84

haha:D no, ja ten film widziałam raz, też dość niedawno ale skleroza nie boli ;D no to pytam:
"Przebaczanie nie jest ujmą na honorze, a ten, kto wybacza, jest wielkoduszny." - jaki to film?:)

oldschool_punk00

kojarzy mi się z "Czasem słońce, czasem deszcz"
jeżeli zgadłam, to pytam "Im mniej gadasz, tym więcej zrobisz" - jaki to film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones