PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710264}
5,5 46 029
ocen
5,5 10 1 46029
3,2 9
ocen krytyków
Geostorm
powrót do forum filmu Geostorm

w niedzielę idę na geostrom do kina 4DX, dam znać jak wrażenie po, ale wydaje mi się, że takiego typu sale kinowe są stworzone do filmów akcji czy katastroficznych ;)

ocenił(a) film na 4
milena_9

jedyna katastrofa to scenariusz.... film straszny.. odwołaj rezerwacje bo szkoda kasy

javeira

zaryzykuję ;) nie wiem na ilę idę na ten film dla fabuły, a na ilę dla efektów, ale lubię sama przekonywać się o wszystkim na własnej skórze, alę dzięki.. może dzięki temu będe miała mniejsze oczekiwania ;)

milena_9

Taki katastroficzny film wydaje się pasować całkiem dobrze do 4dx, też mnie to ciekawi. Czekam na relację :P

anonim1133

Ja byłem w 4dx i same efekty spoko - woda, wiatr, świst, wstrząsy, itd. Ale film naprawdę do kitu, takie rzeczy się tam dzieją to naprawdę szansa 1 do 100 milionów.

ocenił(a) film na 10
milena_9

Moim zdaniem fajny film. Daj znać czy Tobie się podoba :)

ocenił(a) film na 5
milena_9

Film słaby. Kolejny film katastroficzny gdzie obalane są prawa fizyki, a serie totalnie nierzeczywistych oraz absurdalnych wydarzeń występują niczym grzyby po deszczu. Dla fanów kiczu i bezsensowności film jak najbardziej godny polecenia.
Co do samych efektów 4dx warto się przejść. Niewątpliwe była to najlepsza atrakcja seansu, śmiałem się do rozpuku gdy dostawałem strumieniem wody w tył głowy, bądź czułem powiew chłodnego wiatru wraz z kroplami wody. Dodając do tego ruchliwe fotele, padający 'śnieg', wstrząsy - otrzymujemy rekompensatę za tak słaby film.

milena_9

Oglądałem w zwykłym kinie, mnie się podobał, ale mi absurdy w tego rodzaju kinie nie przeszkadzają, bo i po co? W każdym filmie z rodzaju akcja, sensacja, s-f czy katastroficznym znajdziemy masę nielogiczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones