PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33191}

Gerry

6,1 4 719
ocen
6,1 10 1 4719
6,9 9
ocen krytyków
Gerry
powrót do forum filmu Gerry

W tym filmie czuje się obecność Pana Boga.....POLECAM!!!!!!!!

OLEJ

Oczywiście, że tak. Zgadzam się, masz racje.
... bo go tam nie ma.

ocenił(a) film na 6
BUNCH

A jednak poszukujący jesteś.... poszukujące Pana Boga masz serce. Byłoby inaczej, gdybyś tak nie "krzyczał" pod każdym wpisem traktującym o Panu Bogu.

Powodzenia w poszukiwaniach ci życzę.

A film polecam.

ocenił(a) film na 1
OLEJ

ja bym powiedział nawet więcej - Allah, Budda i Doda Elektroda też gdzieś tam się czają (np. w krzakach) ;-) Człowieku, dobrze się czujesz?

jariva

Czuje się obecność Boga za sprawą jego nieobecności.
Świetne zdanie.

ocenił(a) film na 7
jariva

Internet jest zatruty,jezeli ktos napisze cos dobrze i wspomni Boga to zaraz go obsrają,Bóg działa na wszy jak płachta na byka

jariva

wszyscy wyżej wymienieni grzmocą cie w nocy jak zdechłego króliczka

OLEJ

Jeśli TY w tym filmie "czujesz obecność Pana Boga" to chyba muszę z Tobą pogadać! Zróbmy jakiś wywiad - będziesz sławnym człowiekiem! Gwarantuję nie śmiać się z czegoś, czego nie rozumiem. Odezwij się ;-)

ocenił(a) film na 10
tripijo

ludzie, podobno wolność słowa w tym kraju panuje...
proszę nie przedrzeźniać poglądów kolegi na temat filmu; każdy czuje i ogląda filmy inaczej : )

obecność Boga widać np. w widokach, które można oglądać w tle, dech zapiera jak obecność Boga!
trochę więcej wiary poganie! : )

raketa

"Broń Boże" nie zamierzam się śmiać! - buuuuuahahahahahahah!!!!!!!!! (sorry!). Obecność Boga w tym filmie jest najbardziej widoczna W KAŻDYM (bezsensownym)KROKU BOHATERÓW. :-)))))))))))))))))) To zaiste bosko debilny GNIOT!

tripijo

Jestem katolikiem i jestem z tego dumny,nie obrażaj naszej wiary..albo mam pomysł ,powiedz te herezję na ulicy mi prosto w twarz kozaku :D haha

Oktavian7

Nie wyśmiewam się z "Waszej wiary", ale śmieszy mnie to, że "Waszą wiarę" wykorzystujecie do promocji takiego gniota! Czy to aby nie jest grzech?

tripijo

ja nie wykorzystuje,każdy widzi co innego i nic ci do tego,zabawne ,że wolności religijnej nie ma na tym portalu eheh....bo czyż w krajobrazach nie ma boskiej ręki ;>....jak ktos wyżej mniej więcej opisał ten film....każdy ma prawo do oceny filmu,ja nie obrażam twoich ateistycznych wartości buahahaha!!!(sory) ;DD

tripijo

Nie to nie jest grzech! Choć nie wiem, czy w dobrym tonie leży uogólnianie wszystkiego? Jeśli na podstawie jednej wypowiedzi wnioskujesz, że wszyscy katolicy wykorzystują wiarę jako narzędzie promocji, to równie dobrze można by powiedzieć, że każdy, kto ocenia film jako "bosko debilny GNIOT" lub ma przynajmniej podobne zdanie na jego temat, zapewne jest prostakiem.
To, że nie podzielasz czyjegoś zdania - masz do tego pełne prawo! Ale już szydzenie i wyśmiewanie się z opinii innych jest zdecydowanie nie na miejscu. I zwłaszcza w tym aspekcie niczego nie tłumaczy wszędobylska "wolność słowa". Wolność bowiem, paradoksalnie, zna swoje granice - a jest nimi godność drugiego człowieka.

OLEJ

ZAPRASZAM NA KOZETKĘ !
Zalecam elektrowstrząsy do momentu zwęglenia ciała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones