PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 707
ocen
6,3 10 1 175707
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Film Ghost Rider 1 część jest produkcją dość słabą ale w starciu z drugą częścią która jest totalnym szambem wypada naprawdę dobrze. Film ma w sobie klimat i mimo że film jest płytki to jest tam parę momentów fajnych do których wracasz czasem wspomnieniami, oczywiście że bardzo mało tego jest ale zawsze coś. Pozdrawiam.

nudecroft

Dwójka jest schrzaniona ale postać Ghost Ridera oraz sceny akcji stoją na świetnym poziomie- to jedyne na czym nie oszczędzili przy tym filmie i naprawdę świetnie ogląda się te sceny. Sam Ghost Rider również bardziej dopracowany niż w 1 części - teraz to niezły świr, który ma jaja i konkretnie rozprawia się z przeciwnikami- nie szczypie się. No i wygląda lepiej niż w jedynce- już nie jest takie czyściutki i błyszczący ale osmolony i z topiącą się kurtką. Gdyby zatrudniono dobrego scenarzystę i reżysera, a sceny akcji pozostały - wyszedł by naprawdę dobry film. niestety sknocili to i zmarnowali cały film.. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

Biogust

No mnie się dwójka kompletnie nie podobała i chyba nawet do końca nie oglądałam. Może i dwójka ma fajne efekty ale to stanowczo za mało żeby ocenić ją choć trochę pozytywnie.

nudecroft

Zgadzam się, że skopali ten film niesamowicie. Niemniej efekty zapadły mi w pamięć- co nie zdarza się zbyt często w przypadku gniotów. Tym bardziej szkoda, że zmarnowali potencjał tego filmu.

Biogust

No właśnie, dobrze powiedziane.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj czleku

Metalowiec28

Oj gościu, tylko wyrażam swoją opinię. Nad czym niby miałabym się nie znać??
Każdy ma prawo do własnej opinii ot co.

ocenił(a) film na 9
nudecroft

na filmach bo widac ze slabo jesli krytykujesz ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones