PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 92 957
ocen
6,4 10 1 92957
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Za rok premiera wersji aktorskiej, wiec jest okazja do zaprezentowania arcydzieła anime szerszej publiczności.
Lajki wskazane, co by temat nie zdechł.

obleh

Ogólnie fajnie jakby dystrybutorzy wydali jakiś fajny pack filmowych anime na BluRay

DziurawaMarysia

Co najmniej pierwsza 10 tej listy anime powinna zostać wydana na blu obowiązkowo:

http://www.filmweb.pl/search/film?q=&type=&startYear=&endYear=&countryIds=null&g enreIds=66&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=TEXT_SCORE&sortAscendi ng=false&c=portal&page=1

obleh

Od Miyazakiego pojawiło się takie cudne wydanie Blu wszystkich filmów - brałbym, ale u nas rynek anime umarł w męczarniach. Mangi mają się znacznie lepiej - jakoś ludzie wolą kupować papier niż plastikowe krążki.

ocenił(a) film na 6
Albertino

Kiedyś puszczali klasyki anime zaj 19,99 w bodaj w gazecie Kino Domowe (między innymi GITS, AKIRA, HOTARU NO HAKA, Cyber City itd.), to co niektórzy "fani" płakali, że za drogo, że nie takie anime + inne wymówki, stękania.

ocenił(a) film na 10
obleh

Kupuje to było by miło miectakie cudo

obleh

Fajnie by było jakby wydali razem w boxie z tym filmem live action u nas, ale nawet w tej opcji jest to mało prawdopodobne.
Pytałem się kiedyś Gutka czemu nie wydają swoich świetnych filmów artystycznych na blu ray.
Ci odpowieszieli, że im się to nie opłaca, bo koszty za drogie, mało kto u nas kupuje bd i pieniądze się nie zwracają.
Z anime byłaby ta dama sytuacja.
Jedyne anime, z którym próbowano wydania na bd to Evangelion z serii rebuild.
Wyszła pierwsza część, nawet w limitowanej edycji, ale sprzedać musiała się fatalnie, bo 2 części nie dostaliśmy nawet na DVD, a ma horyzoncie jest 4

AssEater

Nawet na zwykłym dvd zakup Ghost in the shell jest od wielu lat nierealny.

obleh

http://allegro.pl/ghost-in-the-shell-2xdvd-wersja-pl-rarytas-i6657504253.html
XDD

AssEater

"Jedyne anime, z którym próbowano wydania na bd to Evangelion z serii rebuild." - Małe pocieszenie, wydano w Polsce jeszcze Ghost in the Shell: Innocance na Blue-Ray. Nie wiem, czy to się liczy, ale w zagranicznych wydaniach Paprika i Tenkkonkinkreet jest dołączone polskie tłumaczenie. Anime Eden miało wydać 5 centymetrów na sekundę na Blue Ray w listopadzie, ale jakoś nigdzie nie widziałem żadnej płyty.

szmyrgiel

Głupie chińskie bajki raczej nigdy nie były w Polsce popularne poza środowiskiem mangozjebów**bów.
A szkoda, bo przecież anime to nie tylko Naruto, ale m.in. Death Note, Code Geass itp

szmyrgiel

Dzień dobry
Przygotowuję polską listę dialogową do tego filmu na dvd.
Uprzejmie proszę o kilka wskazówek.
Czy istnieją tam postacie, które mają imiona wybrane przez fanów?
Czy istnieją tam nazwy wybrane przez fanów?
Czy istnieją charakterystyczne zwroty?

Ewentualnie proszę o namiar do osoby, która będzie w stanie pomóc i na powyższe
pytania odpowiedzieć. :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Czekam pod: ajnb2@interia.pl
Artur Nowak.

ajnb2

Może ktoś byłby w stanie odpowiedzieć, gdyby ktoś już film widział, bo szarym żuczkom trudno wyrokować, co z mangi lub anime w filmie się znalazło, a co nie. Na pewno „Major” i „Sekcja 9”, ale to trudno byłoby źle przetłumaczyć ^^.

ocenił(a) film na 7
obleh

Może dystrybutor się pokusi o drobny dodatek w fabularnym widaniu GitS'a na BR i w jakiejś ekskluzywnej edycji, limitowanej do 1000 sztuk (tyle, podejrzewam, by się sprzedało), dorzuci anime w tej edycji na drugim nośniku, choćby nawet z napisami, bo raczej fani lektorowych filmów i taką będą mieli gdzieś taką edycję.

A co do wydania fabularnego GitS'a, to ja liczę, że nikt tu nie zayebie jakimś nędznym dubbingiem. Lektora to ja przezyję, ale dubbingi w fabułach (vide produkcje Marvela) mnie w ch*j irytują.

obleh

Dzień dobry
Przygotowuję polską listę dialogową do tego filmu na dvd.
Uprzejmie proszę o kilka wskazówek.
Czy istnieją tam postacie, które mają imiona wybrane przez fanów?
Czy istnieją tam nazwy wybrane przez fanów?
Czy istnieją charakterystyczne zwroty?

Ewentualnie proszę o namiar do osoby, która będzie w stanie pomóc i na powyższe
pytania odpowiedzieć. :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Czekam pod: ajnb2@interia.pl
Artur Nowak.

ocenił(a) film na 8
obleh

Na pewno nie ja, kocham wszystko co aktorskie.
Nienawidzę anime/animacji.
Wolałbym najgorszy aktorski film od najlepszego Anime.

ocenił(a) film na 4
Xeer

Jest się czym chwalić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones