PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 888
ocen
4,8 10 1 37888
4,9 17
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

Poszedłem do kina otwarty na coś nowego i innego i co tu mówić... zawiodłem się.
Rozpisywać się nie będę, film zaczyna się dobrze ale potyka się coraz częściej i na koniec niezbyt spektakularnie upada na swoją głupią twarz. Bohaterki nie wyróżniają się niczym specjalnym, nie mają głębi, a "chemia" między nimi jest zerowa. Cała historia totalnie nie trzyma się kupy, czarny charakter jest gorszy niż ten z drugiego Thora, a większość żartów, dla mnie przynajmniej, nie zadziałała. Najbardziej traumatyczne były jednak "camea" które tylko podkreśliły bezsensowność filmu. Jedynymi rzeczami odrobinkę ratującymi film jest te kilka żartów które się udały oraz CGI które wypadły nie najgorzej.
I na koniec wisienka na torcie #girlspower #genderequality KAŻDY mężczyzna w tym filmie jest idiotą, tchórzem lub po prostu gnojem.

ocenił(a) film na 5
tgolanski

Powiem Ci, że mam dokładnie to samo zdanie, kilka scen ratuje ten film od upadku totalnego. także naciągane 5 można powiedzieć.
Tej wisienki aż tak nie odczułem, nie kuła mnie w oczy ale pewnie dlatego, że wiele aspektów tego filmu leży i jako fan pogromców liczyłem na co innego więc byłem zawodzony we wielu momentach już nie patrząc aż tak bardzo na tego typu rzeczy, bo po prostu stały się drugorzędne, za to Twój komentarz pomógł mi uświadomić sobie i przemyśleć że tak faktycznie jest w tym filmie, co jest kolejnym sporym minusem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones