PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180280}

Giganci ze stali

Real Steel
6,9 99 736
ocen
6,9 10 1 99736
5,2 8
ocen krytyków
Giganci ze stali
powrót do forum filmu Giganci ze stali

Film robiony bez wiekszego pomyslu chodzi mi o fabule widac ze tworca chodzilo tylko o kase.Ten film pokazuje na jakim poziomie jest kino w ostatnim czasie lepiej aby takich jak ten bylo jak najmniej.

ocenił(a) film na 1
Goracy

Obawiam sie ze taki syf jak Giganci ze stali bedzie wiecej

zegan333

nawet nie widzieliście tego filmu a wypisujecie bzdety. pewnie się do tego nie przyznacie, ale jak uz go zobaczycie, to będzie się Wam podobał. http://www.rottentomatoes.com/m/real_steel/

ocenił(a) film na 1
Undead75

Ja sie zgadzam z autorem tematu tworcy mysleli czego jeszcze nie bylo i wpadli na pomysl zeby maszyny bili sie w ringu to film zdecydownie dla gimnazjalistow

użytkownik usunięty
Goracy

No co ty ?? Twórcom z hollywood chodziło tylko o kasę ?! Nigdy w to nie uwierzę.

ocenił(a) film na 1

Zawsze tak bylo

No stary, ale można kręcić dobre kino rozrywkowe przykuwające uwagę czymś więcej niż popisem możliwości komputerów. Można też zatrudnić speców od CGI i stworzyć dwugodzinny teledysk Linkin park. Bo przecież 'ciemny lud to kupi'

ocenił(a) film na 8
Goracy

Bardzo widowiskowy, przyjemny film. Trochę bajka, trochę familijny. Rozrywka pełną gębą. Dwie godziny i ani chwili nudy czy dłużyzny. Poza tym świetnie zrealizowany pod względem technicznym i wizualnym.
Jeden film nie może pokazywać kondycji całego kina. Od zawsze w każdej dziedzinie sztuki i kultury pojawiały się dzieła różnego rodzaju dla różnych odbiorców. Jak mam ochotę na ciężki klimat, to oglądam "Czas apokalipsy", jak mam ochotę na lekką rozrywkę to wrzucam "Gigantów ze stali". W tej kategorii "Giganci..." stoją w czołówce tegorocznych produkcji.

ocenił(a) film na 7
Goracy

"Jeden z najgorszych filmow ostatnich lat"... "Obawiam sie ze taki syf jak Giganci ze stali bedzie wiecej"...
Heh... Czy mi się tylko wydaje, czy bardzo "trendi" jest obecnie wypowiadanie się w sposób ironiczny - (czasem wręcz pogardliwy) - w odniesieniu do filmów które diametralnie różnią się epokowych klasyków, typu "Forrest Gump", "Skazani na Shawshank", czy np. "Ojciec chrzestny".
Coś w stylu: "No przecież się nie przyznam że mi się to podobało, wyjdę na jakiegoś szczyla a przecież muszę błysnąć intelektem i pokazać jaki to ze mnie koneser".

Pozdrawiam koneserów kina klasyki, oraz tych którzy lubią czasem obejrzeć ciekawy film ;)

ocenił(a) film na 1
philip100

Jesli chodzi o mnie naprawde nie lubie tego filmu plytki dla plytkich ludzi

ocenił(a) film na 2
Goracy

Roboty które walczą w ringu bardzo naciągane co będzie potem walki marsjan na Marsie?

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

No tak w filmie o gatunku akcja, sci-fi walki robotów to coś na prawdę nie do przyjęcia

ocenił(a) film na 2
Goracy

Takich produkcji jest nie mało zamiast dawać kaskę w ambitne produkcje to lepiej dać na kino komercyjne jakim jest Giganci ze stali

ocenił(a) film na 6
Goracy

Jak najbardziej, zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones