PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 770 712
ocen
8,1 10 1 770712
7,3 46
ocen krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

Szkoda, że tak jest.

ocenił(a) film na 10

Pozycja tego filmu w rankingu odzwierciedla poziom umysłowy naszego społeczeństwa.Przede wszystkim jak ludzie są bezrefleksyjni i podatni na gówno w papierkach.Kilka na prawdę banalnych filmów wyprzedza to arcydzieło.

ocenił(a) film na 6
qemp

Bo przecież jakże głębokie jest to "arcydzieło"..
Komiksowy podział na dobro i zło, dobrzy niewolnicy wygrywają i zabijają złego rzymskiego cesarza, cóż za zaskakujący i wzruszający scenariusz.
Jak tak wybitny i dopracowany pod względem psychologicznego przedstawienia postaci film może mieć tak słabe miejsce w rankingu.
Czemuż ludzie nie ocaniają filmu za ładne obrazy i muzykę, po co szukają w nim sensu.

ocenił(a) film na 9
LadyLannister

Myślę że osoba która ocenia Łotra 1, czy gówniany film o superbohaterach na 10 nie powinna wypowiadać się w ten sposób o żadnym filmie w top 500

ocenił(a) film na 6
Mrlascage

No widzisz, niby komiksowi superbohaterowie, a zachowują się sensowniej niż "prawdziwe" postacie w Gladiatorze.

ocenił(a) film na 7
Mrlascage

Łotr 1 to dobry film, tylko ty myślisz, że jak nowy to słaby nie żyj przeszłością.

ocenił(a) film na 10
qemp

Calkowicie sie z Toba zgadzam LadyLannister.

ocenił(a) film na 7
qemp

naprzykład dla mnie jest to film dobry, fajny, napewno sie na nim nie nudze, ale gdy zobczyłem jego miejsce w rankingu na filmwebie to sie zdziwiłem.... w moim rankingu napewno nie ma tego filmu w top50

ocenił(a) film na 2
qemp

chłopie co Ty tu za farmazony wypisujesz o "poziomie umysłowym naszego społeczeństwa"
ten film nie ma żadnej fabuły albo fabułę taką jak miliony innych - tak to dosadniej brzmi

ocenił(a) film na 7
qemp

Moim zdaniem grubo przesadzasz pozycja top 30 i średnia 8.1 jak na filmweb to mega wysoka nota i pozycja. Takie zakładanie tematów nie ma jakiegokolwiek sensu, każdy może narzekać czemu ich ulubiony film jest niżej od ulubionego filmu kogoś innego, gladiator nie jest filmem idealnym, obejrzałem go po latach i mam zgoła odmienne odczucia niż za małolata. Fabuła która wtedy wydała mi się ciekawa, teraz jest jak dla mnie największym minusem tejże produkcji, postacie rozrysowane na prosty sposób jest dobry i jest zły, brak jakiś odcieni szarości. Pozycja tego filmu jest wręcz za wysoka jak na to co oferuję, przyrównaniu na przykład do Ojca Chrzestnego który ma genialną fabułę i kreację, a gladiator pod tym względem wypada o wiele słabej i tak wiem takie porównania nie mają sensu, ale dla mnie właśnie filmy pokroju dzieła Francis Ford Coppola zasługują na te top 100 to muszą być dzieła ponadczasowe które i po latach cieszą oko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones