PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5849}

Gliniarz z Beverly Hills

Beverly Hills Cop
7,3 82 172
oceny
7,3 10 1 82172
7,5 17
ocen krytyków
Gliniarz z Beverly Hills
powrót do forum filmu Gliniarz z Beverly Hills

Tak samo jak i następne części. Ten jego śmiech, powiedzonka... nieśmiertelne

ocenił(a) film na 10
Teleboy

zgadzam się, świetny film.

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Teleboy

100 razy juz widziałem ten film nigdy się nie znudzi

ocenił(a) film na 9
konrii_2

Tak jak mnie!

konrii_2

Mam tak samo to dzięki świetniej grze Murphego.

ocenił(a) film na 10
Teleboy

No i ta muzyczka, klasyk :)

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

Wiadomo!:)

ocenił(a) film na 6
panna_x_filmweb

Wystarczy raz obejrzeć ten film, to później tą muzyczkę wszędzie poznamy, najmocniejszy punkt tego filmu.

ocenił(a) film na 9
van_der

Najlepsze lata Murphiego!

Teleboy

Podzielam Twoją opinię ;) ,co prawda nie lubię filmów tego typu,ale Eddie Murphy g+fabuła=rewelacja.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Z_na_poddaszu

Dokładnie! Słyszałem, że niedługo kontynuacja, ciekawe, jak wypadnie

Teleboy

Hmmm. Szczerze powiedziawszy zawsze jestem sceptycznie nastawiona do kolejnych części klasyków z lat wcześniejszych.To już nigdy nie będzie to samo.Pojazdy głównych bohaterów lub humorystyka...
Nie chcę dłużej krakać ;) ,może tutaj doznam pozytywnego zaskoczenia :)

ocenił(a) film na 9
Z_na_poddaszu

Też na to liczę! Oby!

ocenił(a) film na 9
Teleboy

Też na to czekam, ponoć premiera tuz tuż

ocenił(a) film na 7
Teleboy

To wciąż dobrze będzie się oglądać.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Oczywiście!

ocenił(a) film na 9
Teleboy

Polecam film "SZALENI DETEKTYWI".
Bodaj pierwszy "buddy movie" w dziejach, z życiowymi rolami Alana Arkina i Jamesa Caana to absolutny wzór dla późniejszych "48 godzin", "Gliniarza z Beverly Hills", "Zabójczej broni", "Tango i Casha", "Czerwonej gorączki", "Szklanej pułapki" etc etc.
Były już wcześniej filmy sensacyjne ("Bullitt", "Zbieg z Alcatraz", "Francuski łącznik", "Brudny Harry", "Serpico", "Syndykat zbrodni", "Wybawienie", "Nędzne psy", "Ucieczka gangstera", "Trzy dni Kondora", "Maratończyk", "Kierowca"), ale komedii sensacyjnej to chyba nigdy, a przynajmniej nie o dwójce policjantów, którzy żyją ze sobą jak pies z kotem (wybitni ALAN ARKIN i JAMES CAAN). Zachowano tu balans komedii z dramatem. Freebie i Bean sami w sobie są zabawni, ale sprawa, którą prowadzą już jest serio, powaga zostaje utrzymana do końca. Wspaniałe są ich partnerki życiowe, scenki rodzajowe pokazujące policyjną rutynę, spotkania z przełożonymi (zwłaszcza prokuratorem). No, kapitalna komedia! Pełna energii, widowiskowa, ze wspaniałymi pościgami i śtrzelaninami. Po prostu rewelacja!

https://www.youtube.com/watch?v=tWhm_wBKK-0

ocenił(a) film na 9
Teleboy

Uwielbiam całą trylogię. Klasyka!

ocenił(a) film na 7
Teleboy

Bardzo dobry na wieczór po dniu zajoba.

Polecam, fabuła nieskomplikowana, postacie ciepłokrwiste, dialogi naprawdę zabawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones