PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 203
oceny
6,2 10 1 80203
4,6 8
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

w której Jazon prosi Perseusza o przyłączenie się do Argonautów.

użytkownik usunięty
lady_czeko

nie strasz!!!!

ocenił(a) film na 5
lady_czeko

Faktycznie! Zostałem specjalnie trochę dłużej w kinie i tak jak mówisz Jazon poprosił Perseusza żeby wraz z Iron Manem, Spidermanem i Wolverinem wyruszyć po Złote Runo

ocenił(a) film na 4
Filmaniak

Tak, tylko w ekipie nie będzie tych mięczaków tylko m.in. Tezeusz z "Immortals" oraz Herakles i Orfeusz (najpierw powstaną filmy o nich, a wyprawa Argo pod wodzą Jazona będzie je fabularnie łączyć).

ocenił(a) film na 2
lady_czeko

W większości kinowych produkcji jest dodatkowa scena po napisach, niestety w dzisiejszych czasach, każdy wychodzi z sali po zobaczeniu pierwszego końcowego napisu... hołota ???

UPADLY_WIDZ

Ja też wyszedłem i co jestem hołota frajerze? Jeśli pierw się nie dowiem czy coś jest po napisach to wychodzę no chyba, że to filmy Marvela bo tam od pewnego czasu zawsze jest coś po napisach.

ocenił(a) film na 4
The_Fallen

Zwykle i tak te sceny są zrobione na doczepkę i w ogóle nie jest to dobra maniera, że coś się dzieje jeszcze po napisach. Co to się dzieje z kinem w dzisiejszych czasach.

UPADLY_WIDZ

się odezwał plebej co wychodzi do kina raz na rok xD

ocenił(a) film na 4
puchoo

Bilety coraz droższe.

lady_czeko

Kurcze, nie wiedzialem i wyszedlem w trakcie napisow. Teraz probowalem znalezc cos necie i nic nie ma. (Ostatnio tez wyszedlem w czasie napisow i stracilem scenke w filmie Grey, ale znalazlem ja pozniej w sieci).

morgoth_1973

Mam tylko nadzieję, że nie piszesz serio :-)

ocenił(a) film na 4
nevler

Tak.

ocenił(a) film na 7
lady_czeko

jesli jest cos po napisach to swiatla nie wlacza poki nie skonczy sie calosc :D pomyslcie troche :D

ocenił(a) film na 7
BROWAR_2

tu się nie zgodzę.
kiedyś tak faktycznie było, ale w ciągu ostatniego roku (co najmniej) za każdym razem jak była scena końcowa to światła w kinie już włączyli...

ocenił(a) film na 7
lakecik

mi sie w Łodzi w Cinema tak nie zdarzylo jeszcze :)

ocenił(a) film na 7
BROWAR_2

zazdroszczę!!!
przynajmniej wiesz kiedy warto czekać ;)

ocenił(a) film na 7
lakecik

albo tak mi sie trafialo :)
swoja droga,takie wczesniejsze zapalanie swiatla to troche chamskie zachowanie...

ocenił(a) film na 4
BROWAR_2

Teraz już zwykle włączają razem z napisami.

ocenił(a) film na 5
lady_czeko

szukalem i nie znalazlem mozna gdzies ja zobaczyc poza kinem?

ocenił(a) film na 4
protos

Luz, pewnie jak wyjdzie na BR/DVD to z jakiegos ripa wyjmą. Póki co w sieci głównie oficjalne materiały.

ocenił(a) film na 7
protos

Bo to ściema...

Little_Jacob

Przynajmniej jeden trzeźwy...

ocenił(a) film na 7
lady_czeko

Kurcze no tak właśnie myślałem, bo w kinie długo nie włączali świateł, ale ludzie zaczęli się zbierać i chyba tym się zasugerowali no i ja też wyszedłem, a jednak trzeba było twardo siedzieć :P

ocenił(a) film na 4
jasioo91

Bo kto by się spodziewał. A wiadomo też, niektórzy się spieszą, innym wcale tak bardzo sie nie podobało i robią sztuczny tłum.

lady_czeko

Dobre prowo. Miałem ogromny ubaw.

ocenił(a) film na 4
neo_angin

Promo*
Rzeczywiście nieźle im wyszło, ciekawe jaki będzie cały film. Ale na razie muszą wyprodukować filmy o kolejnych herosach, którzy zasilą załogę Argo.

ocenił(a) film na 9
lady_czeko

A była tam Xena i Herkules? Szkoda że nie zostałem, a może potem zaczynał się nowy film :D

ocenił(a) film na 4
tomwac

Nie było, ale może będą w filmie o Argonautach, na razie niewiele na ten temat wiadomo.

lady_czeko

adaś, odstaw te leki. proszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones