PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=57}

Gniew

5,9 3 163
oceny
5,9 10 1 3163
Gniew
powrót do forum filmu Gniew

2/10

ocenił(a) film na 2

Zaczyna się trochę gangstersko, koleś ma problemy to ucieka do domu w środku lasu, a potem kompletnie bezsensowny zwrot akcji gdzie przewodnim tematem jest miłość braterska. Beznadzieja, a do tego masa błędów. W jednej scenie Żmijewski ma związane ręce z tyłu, w drugiej z przodu, a w trzeciej znów z tyłu:| Albo w domu ma obitą mordę, a jak wychodzi to ani jednej ryski... Jeszcze raz powtarzam - beznadzieja.

ocenił(a) film na 2
pachomir

Jeszcze podejmę jeden temat: Powiedzcie mi KTO WPADŁ NA POMYSŁ, ŻEBY TEGO DZIECIAKA WCIĄGNĄĆ DO FILMU JAKO CZŁONKA - powiedzmy - GANGU!?!?

ocenił(a) film na 10
pachomir

a co w tym dziwnego że ten młody był w ich gangu ?? oni byli z poprawczaka o ile pamiętam a takie typki chodzą w takjim gronie. :? a film jest dobry 8/10

użytkownik usunięty
McZiomek

Zgadzam się film jest dobry, wielokrotnie oglądałem. Gdyby powstałw USA to byłaby dobra sensacja, świetny film klasy B lub film umieszczony w polskich kinach co drugą godzinę dziennie w tygodniowym repertuarze kina. Świetny Żmijewski, Dancewicz i Mackowiak. W filmie za dużo trochę przekleństw i słaby początek, potem już rewelacja.

ocenił(a) film na 1

świetny Żmijewski XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 5
pachomir

Po namyśle jednak zmieniam z 6 na 5. Maćkowiak świetny, ale to za mało. Żmijewski w tej kreacji lekko mnie irytuje. Irytująca jest też Dancewicz (ona w przeciwieństwie do Żmijewskiego jest irytująca zawsze i wszędzie).
Irytujący jest też ten piszczący gnojek.
Fabuła - jak pierogi z truskawkami. Ani to pierogi ani deser. Ani sensacyjny ani psychologiczny.
Ta piątka to tylko za Maćkowiaka.

użytkownik usunięty
pachomir

Film dobry, podobał mi się Artur Żmijewski, Rafał Mackowiak (trochę mniej - wolę go w filmie ,,Billboard''), Renata Dancewicz, dobrze zagrał drugoplanową rolę Cezary Żak. Szkoda, że jeszcze jakiegoś drugoplanowego aktora tam nie było, bo tych oprychów nie zagrał nikt znany. Może brakowało kasy. Fajne miejsce wybrano na realizację tego filmu, dobre były efekty pirotechniczne jak był wybuch. Ciekaw jestem, gdzie nagrywano ten film? Jak ktoś wie, to niech napisze.

Film był nagrywany w Obornikach Sląskich i w Trzebnicy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones