PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118497}

Gnijąca panna młoda

Corpse Bride
7,5 231 858
ocen
7,5 10 1 231858
7,6 27
ocen krytyków
Gnijąca panna młoda
powrót do forum filmu Gnijąca panna młoda

Np: "Kiedyś zamieszkiwałem ciało Pana Szanownej Zmarłej Matki". A wasze perełki?

ocenił(a) film na 10
madilyn86

Moja ulubiona kwestia to jak Gnijąca Panna i Victor byli u tego mędrca, a on stwierdził, że o pobyt w świecie umarłych ludzie się zabijają :3 Coś takiego. Świetne to było!

ocenił(a) film na 8
Bibson

Dla mnie i tak najlepszy tekst to ten, kiedy ksiądz stara się wyrzucić gości z podziemia, a jeden z trupów odpowiada mu "ciszej, przecież w kościele jesteśmy" kompletnie mnie to rozwaliło ;) A takich tekstów było jeszcze więcej...

ocenił(a) film na 10
Pitta

Rzeczywiście, to też było niezłe! Świetne dialogi :3

madilyn86

Jeden z kościotrupów mówiący na widok grubszej osoby "lubię kobiety przy kości"

ocenił(a) film na 9
Keodred

Dla mnie najlepszy tekst to był ten, jak Victor mówi do Azora: "udawaj trupa". Mina psa bezcenna.

ocenił(a) film na 10
madilyn86

Gdybym w nim nie siedział, powiedziałbym, że ci na mózg siadło - robak do panny młodej :) Lub w innym tłumaczeniu : Gdybym w niej nie siedział powiedziałbym, że straciłaś głowę:) To jedna z moich ulubionych kwestii. Oglądałem wersje na dvd i w telewizji, różnice w tłumaczeniu są nie wielkie ale np. azorek miał na imię kostuś, a uciekający Viktor natrafiwszy na ścianę nie powiedział :"ślepa uliczka" tylko "martwy punkt", co moim zdaniem brzmi lepiej.

ocenił(a) film na 7
gregory87

właśnie tą wersję oglądałam, z kostusiem i martwym punktem :))) rzeczywiście o wiele lepiej brzmi

ocenił(a) film na 10
madilyn86

"Spotkaliśmy się tutaj, aby połączyć węzłem małżeńskim tego oto mężczyznę i te zwłoki"- rozwala system :D

ocenił(a) film na 10
Marcy_May

Też świetne XD Mi najbardziej zapadło w pamięć jak ksiądz próbuje wykurzyć z kościoła trupy, a któryś z nich "Cicho, jesteśmy w kościele." XD

użytkownik usunięty
lenena

Dokładnie, to również jest mój ulubiony cytat z filmu XD

ocenił(a) film na 7
lenena

dokładnie!

ocenił(a) film na 10
madilyn86

Mnie spodobało się to kiedy zaglądając do barku nieżyjący ojciec pana Everglota pyta "Gdzie są spirytualia?".

ocenił(a) film na 8
madilyn86

Może to nie kwestia, ale mi się najbardziej rzucił w oczy tekst "2nd Hand Shoppe", gdzie dosłownie sprzedawano ręce. :D

ocenił(a) film na 9
13Gniewny

"Mam nadzieję, że nie będzie plamy" na próbie ślubu, po podpaleniu sukni pani Everglott :D

ocenił(a) film na 7
madilyn86

A mi się bardzo podobało jak pająk zjechał na dół po pajęczynie i powiedział "Ja jestem wdową". Nie trzeba chyba nikomu mowic ze ten pajak to czarna wdowa :3

ocenił(a) film na 9
madilyn86

"Ktoś musi przebadać mu głowę! Ja mogę to zrobić!" :)

madilyn86

A mi gdy ta stara babcia biła swojego męża i nagle powiedziała "Przecież od 15 lat nie żyjesz!" na co on wziął ją w ramiona i powiedział "Ale powiem ci szczerze moja droga...że mam to gdzieś" :D

loulien

Taak! :D Od początku te zwłoki mi Rhetta Butlera przypominały, ale po tym to już miałam pewność na kim się wzorowali :D

ocenił(a) film na 8
madilyn86

"Tą świecą... podpalę Twoją matkę" :D

ocenił(a) film na 8
madilyn86

Niestety, zbyt wiele nas różni. Jesteś martwa.
- Ale ty przecież umarłeś dziesięć lat temu. - Wiem i szczerze mówiąc, mam to gdzieś.

madilyn86

Matka do Wiktorii: 'zawiąż ciaśniej gorset. Słyszę jak mówisz nie sapiąc'. Oglądam chyba 10 raz, obowiązkowa pozycja w okolicach halloween

ocenił(a) film na 7
madilyn86

„People are dying to be here”

ocenił(a) film na 9
madilyn86

Pani Everglot do męża na widok trupów rozwalających im "wesele": "Domyślam się, że to Twoi goście" czy jakoś tak xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones