PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5911}

Goście, goście

Les Visiteurs
7,0 100 720
ocen
7,0 10 1 100720
6,2 8
ocen krytyków
Goście, goście
powrót do forum filmu Goście, goście

bleeee

ocenił(a) film na 5

Jak mnie się ten film NIE PODOBAŁ!! To jak żaden.Nie wiedziałam w nim wiele wspólnego i generalnie jest dla mnie nudny,odrażający i niefajny.......

użytkownik usunięty
GaGa

No tak... A Scary Movie dostał 10...

ocenił(a) film na 10
GaGa

to musisz miec dziwny gust.

ocenił(a) film na 4
GaGa

Dajesz 5 i ci się nie podobał ?

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Właśnie dobrze, że dał 5. Przynajmniej ocenia obiektywnie i dojrzale. Krew mnie zalewa jak widzę ludzi dających ocenę 1 lub 10 ot tak.

ocenił(a) film na 4
Qyzu

Ja np dałem 5 i nie powiem,że mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Ocena 5 jest poniżej połowy skali, co oznacza, że film jest po prostu średni i można go obejrzeć od biedy dla zabicia czasu. Nie jest kiczem, ale szału zdecydowanie nie ma. Ja zwykle nie oglądam słabych filmów, a jeśli mi się zdarzyło to ocena 5 była moją najniższą (ale to dlatego, że zazwyczaj nie oglądam totalnych słabizn). Ocena 5 nie jest zbyt dobrą oceną, jeśli komuś film się podobał. Zresztą ja staram się oceniać film nie tylko pod kątem gustu, jak to robi większość, ale bardziej obiektywnie w zależności jak tak naprawdę film jest nakręcony. Dlatego też nie rozumiem ludzi, którzy dają chociażby temu filmowi 10, albo 1. Głupota.

ocenił(a) film na 4
Qyzu

Widzisz ja oglądam różne filmy i te słaby i i średnie dlatego dla mnie ta 5 nie jest wcale słabą oceną,Ale ogólnie rzecz biorąc to zgadzam się z tym co tutaj napisałeś,

ocenił(a) film na 3
GaGa

Również się bardzo zdziwiłem. Wiele osób polecało mi ten film jako ponadczasową debilną komedię. Cóż, moim skromnym zdaniem jest to raczej dramat... Pierwsza jak i druga część nieudolnie, i to BARDZO nieudolnie próbuje naśladować komedie pochodzące z tegoz samego kraju lecz z udziałem nieśmiertelnego humoru w wykonaniu Louis de Funesa. Również głupkowate komedie, jak Kapuśniaczek, Skąpiec czy też seria żandarmów, tam jednak humor trzymał naprawde wyśmienity poziom:
http://www.youtube.com/watch?v=GFQW-X0t0BA
Jeśli chodzi o typowo głupkowate filmy to do mnie zdecydowanie bardziej trafia "Out Cold", "RRrrrrrr", "Joe Dirt" czy nawet "Straszne Filmy". Ze starszych gupkowatych tytułów z pewnością mogę nadmienić "Hot shoty" czy "Top Secret". Nie wiem skąd zachwyt tym tytułem tak wielu ludzi. Czy to kwestia sentymentu i wspomnienie z dzieciństwa? Jeśli tak , w moim przypadku miejsce to zajmuje "Kaktus Jack" (btw, z Douglasem i Arnim). Po latach obejżałem ponownie, i gęba śmiała mi się chyba bardziej z sentymentu właśnie, i z faktu że film w dzieciństwie widziałem chyba z 30 razy jako że była to jedna z moich pierwszych kaset VHS obok "Kaczora Howarda" :)
Jeana Reno Wolę zdecydowanie bardziej pamiętać z "Wielkiego Błękitu", czy też jako Leona.

ocenił(a) film na 9
GaGa

Za krótko żyjesz na tym świecie żeby docenić prawdziwe, dobre kino.

sphinx_j

Dokładnie, kapitalny film.

Pawlovsky

Ja tam wolę komedie w stylu The Beatles Blues Brothers itp. :D

Jennnimdag

Musicale :D
No i Horrory ale to już inny gatunek :P

ocenił(a) film na 3
sphinx_j

A można mieć własny gust? Ja lubię głupkowate komedie w stylu scary movie (na film webie nie oceniony bo sporo czasu minęło kiedy to oglądałem) jednak humor zawarty w tej komedii był niski i podły i w tym nic złego, ale cały czas miałem wrażenie że był do tego na silę. To co według autorów miało być śmieszne budziło niesmak i zdziwienie. wysiedziałem do końca filmu, ale po prostu musiałem się zmuszać.

ocenił(a) film na 8
Wordlord

Milcz chamie

ocenił(a) film na 3
dominik9051

Zapomniałem, że konstruktywna wymian zdań to dla niektórych zbyt wiele.

ocenił(a) film na 8
Wordlord

Tylko żartowałem,nie denerwuj się.

Mi się film podobał.Clavier i Reno świetnie zagrali.Większość scen i tekstów powala śmiechem

ocenił(a) film na 3
dominik9051

Było dodać jakaś buźkę uśmiechnięta chociaż, bo ciężko w takim poście odróżnić żart od chamstwa. Dziękuję za sprostowanie i Ty chamie tez milcz ;)

ocenił(a) film na 8
dominik9051

Toć to saracen i łotr zapewne.

ocenił(a) film na 8
rolnik

Okeeeeeej

ocenił(a) film na 5
GaGa

Niestety, kolejny raz go oglądałam i kolejny raz jestem mega rozczarowana, bo naprawdę nie umiem znaleźć w nim niczego świetnego. Z reguły zawyżam oceny obejrzanych filmów, i tu zatem daję punkty za pomysł, charakteryzację, część dialogów, jednak ogólnie film jest dziwacznie zrealizowany, miejscami - wręcz odrażający i okrutny (tak, tak, wiem - w końcu to średniowiecze, jednak - komedia też to jest, jak by nie było!), w na dodatek twarz nadobnej lubej niewiasty, dla której główny bohater ryzykuje nawet swe życie, pasuje mi - o zgrozo - jedynie do roli ... kata, ewentualnie: Fantomasa i - pomimo szczerej chęci znalezienia w tym obliczu jakichkolwiek oznak piękna - zdania swego nadal zmienić nie umiem... Na razie film uznaję za baaardzo mocno nieudany. :) Zamysł - świetny, gorzej - z realizacją (moim, rzecz jasna, skromnym zdaniem). :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones