PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=58}
6,0 48 734
oceny
6,0 10 1 48734
4,2 12
ocen krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

dzieci godzilli godzila? to była zilla wstyd totalny nie dziwie się ,że toho sie wku.. totalnie co on odje.. to przechodzi pojęcie czy ten matoł z Niemiec oglądał oryginał? aż żałość bierze człowieka jak można sprofanować tego gada.. tylko baran emerich może tak spieprzyć film! głupota goni głupotę nieziemsko! godzilla w kanałach , Godzilla w rzecze litości ja rozumiem s-f ale jakieś granice są i te dzieci godzilli istny jurasick park kto temu baranowi daje kasę na filmy to ja nie wiem

tyskacz87

Każda krytyka Godzilli Emmericha mile widziana ;)

ocenił(a) film na 1
szmyrgiel

prosze ;)

ocenił(a) film na 1
szmyrgiel

do usług

ocenił(a) film na 5
tyskacz87

W kraju, gdzie średnie IQ nie jest za wysokie, gdzie idzie się do kina aby zjeść popcorn i wypić colę, a przy okazji coś obejrzeć, wszystko jest możliwe

ocenił(a) film na 4
tyskacz87

A te małe godzille od razu były w ciąży. Co za głupoty.

ocenił(a) film na 3
qqryqu

Oj tam by się rodziły mniejsze co pokolenie :D.

ocenił(a) film na 7
tyskacz87

Tylko że wersja Emmericha jest jedyną, którą da się oglądać bez poczucia żenady, o ile się nie jest aż takim idiotą, by szukać głębi w japońskich "gównopierwowzorach". Tutaj przynajmniej scenariusz jest konsekwentny, akcja toczy się logicznie a film ma rozmach. Tam tego brakło. Nawet w Amerykańskiej wersji na styl japoński z 2014 roku brakło takiego rozmachu.

jaroslaw16

racja, tego japonskiego smrodu sie ogladać nawet nie da xD

ocenił(a) film na 8
tyskacz87

Bawi mnie jak ludziki jadą po dobrym filmie bo "koleś w gumowym tandetnym stroju nie kopie kartonów udających budynki"....

Agata_Rad_fw

Jadą po filmie, bo z Godzillą ten film nie ma nic wspólnego, zobacz, jak wyglądała wcześniej Godzilla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones