PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 855
ocen
6,0 10 1 83855
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Gareth Edwards ponownie reżyserem. W sequelu przyjdzie nam zobaczyć 3 Kaiju: Rodan, Mothra i King Gidhora! Na razie brak daty premiery.

ocenił(a) film na 8
BluRay2012

Czekamy, czekamy. :)

ocenił(a) film na 8
BluRay2012

Źródło?

ocenił(a) film na 8
Marcin21jw

Twitter Legendary studios.
https://twitter.com/Legendary/status/493116615437725696
https://twitter.com/Legendary/status/493117010532786176

użytkownik usunięty
BluRay2012

Czyli zapowiada się na epicką walkę :D

ocenił(a) film na 10
BluRay2012

Jeżeli to prawda, to będzie jedna z najlepszych części!

ocenił(a) film na 8
Iron_Maiden

To jest prawda, wyżej masz 2 linki które to potwierdzają.

użytkownik usunięty
BluRay2012

Roadn, Mothra - ale co najważniejsze King Gidorah w CGI <3333333333333
Czuję że to będzie prawdziwy BOOM dla szarych komórek widzów :D

Oczywiście trza będzie pójść do kina <3

użytkownik usunięty

*Rodan

ocenił(a) film na 8

Szkoda, że przyjdzie nam jeszcze poczekać ok. 4 lata. Edwards ma nakręcić jeszcze jakiś spin-off do Star Wars w 2016.

BluRay2012

Cieszę się, że wrócą "starzy znajomi" chociaż wg mnie jest za dużo latających potworów. Mogli by zrezygnować z King Ghidory, zostawić go na następną część (czyli w ostatniej części rzekomej trylogii, na wielki finał) i zastąpić go kimś "lądowym"- Angurius, Hedora, Biolante (zwłaszcza Ci dwaj ostatni- przy technologii CGI, miód), albo kimś zupełnie nowym.

użytkownik usunięty
szmyrgiel

W finale reżyser planuje wykorzystać stworzenie drugiego Godzilli, czyli może pojawić się Mechagodzilla.

Czytałem kiedyś o tym, mam nadzieję że będzie ktoś jeszcze. Mechagodzilla wg mnie nie wystarczy na cały film. Nie jest ani aż tak groźnym, potężnym, ani też tak "charyzmatycznym" przeciwnikiem (to tylko zmechanizowana wersja Godzilli).

użytkownik usunięty
szmyrgiel

Może się nie znam, ale reżyser powiedział że ludzie stworzą drugiego Godzillę, co będzie opłakane w skutkach dla ludzkości. Nigdzie nie napisano o Mechagodzilli - tak tylko napisałem, bo może to być bardzo prawdopodobna wersja. Ale może miano na myśli to, że ludzie jakoś przywrócą do życia drugiego Króla Potworów - niekoniecznie w robotycznej wersji? Tak czy siak, na pewno nie zabraknie walki pomiędzy potworami, a na to przecież liczymy.

Wyjdzie z tego Pacific Rim 2

ocenił(a) film na 7
BluRay2012

Gidorah!! Będzie epicko z dzisiejszą techniką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones