PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 863
oceny
6,0 10 1 83863
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Jedno małe pytanie. Standardowo Godzilla w filmie rozwala jakieś miasto ( o dziwo zawsze walczy w
mieście ), ale jednego nie łapię. Skoro akcja dzieje się w Japonii, na Hawajach i w San Francisco, to
skąd w zwiastunie spoty z Nowego Jorku? Przegapiłem coś, a może przysnąłem? NY nawet nie jest
po drodze!!!

dzikiagrest

Scena ta (podobnie jak wiele innych) pojawiła się tylko w zwiastunie, być może zobaczymy ją w wydaniu DVD/blueray.

szmyrgiel

No dobrze, ale to dalej kłóci się z geografią naszej planety. Najpierw stwory działają w Japonii, potem na Hawajach, a następnie w San Francisco. Nowy Jork ni w ząb tu nie pasuje.... Ciekaw jestem jak zamierzają to wszystko połączyć...

dzikiagrest

Nie wiem, nawet się nie zastanawiałem na poprawnością geograficzną. Jak wspomniałem, scena ta była tylko w zwiastunach i może tak pozostanie. Dużo scen pojawiło się tylko w zwiastunach. W teaserze było pokazane ujęcie potwora którego nie było nawet w filmie:
http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/talaghan_3568.png
Tylko zasugerowałem o wydaniu DVD/Blueray.

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Mnóstwo scen z trailerów nie było w filmie bo były stworzone tylko na potrzeby trailera

ocenił(a) film na 10
dzikiagrest

To nie był Nowy Jork. To byłą miniatura Statuy Wolności z Las Vegas czy tam czegoś.

użytkownik usunięty
Smok_Eustachy

W Las Vegas znajduje się jakaś kopia Wieży Eiffla? Była scena, gdzie potwór ją rozwalał.

EDIT: ok, była :)

ocenił(a) film na 3
dzikiagrest

W filmie tej klasy takie "szczegóły" nie mają znaczenia. Chodzi o to, żeby popcorn się sprzedał.

dzikiagrest

Statua Wolności przy jednym z kasyn w Las Vegas
https://www.google.pl/search?q=statue+of+liberty+las+vegas&espv=2&biw=1366&bih=6 43&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=JBJKVI2UAonfONbpgHg&ved=0CB8QsAQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones