PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 662
oceny
6,0 10 1 83662
5,8 24
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

I to wiele gorszym wydaniu !

Zawiodłem się strasznie.
Po mega klimatycznym, niezależnym debiucie Strefie X
Byłem mega zaskoczony że od razu bierze się za hollywoodzką papkę
Ale liczyłem na konkretny film, może na klimat ale na dobrą i sporawą akcje i całkiem niezły scenariusz.

Niestety , nie wiem jak to możliwe, jeden z najbardziej oczekiwanych produkcji przez masy ,jest mega filmem nijakim , nudnym a nawet bym powiedział oszustwem !
Każdy kto się jarał zwiastunami na pewno się zawiódł.

A czemu ?
Film trwa ponad 2h a dzieje się tyle co można było by zmieścić w góra 1h 15mi. cały film.
Widz musi czekać aż ku.rwa 55 mi. jak zobaczy kultowego jaszczura, czy to nie kpina ?
I to jeszcze nie w pełnych okazałościach, dopiero jeszcze później widzimy całą.
Sam wygląd Godzill - koszmarny ,jakiś zmutowany jaszczur który się spasł
Poza tym wiadomo było jej wybitnie mało, jak całej akcji.
Przez cały film niema ani jednej naprawdę konkretnej akcji , która by się wyróżniała.

Tak jak powiedziałem wcześniej film jest nijaki na maxa.
Całe szczęście że nie wybrałem się do kina.

użytkownik usunięty
theszatanx

"Oszustwo - Miała być Godzilla a dostaliśmy nudny film o potworkach z Pacific Rim !"

Ty się w ogóle zastanowiłeś, zanim to napisałeś? Zresztą sam sobie później zaprzeczasz w treści tematu. Ogarnij się.

"Każdy kto się jarał zwiastunami na pewno się zawiódł. A czemu ? Film trwa ponad 2h a dzieje się tyle co można było by zmieścić w góra 1h 15mi. cały film. Widz musi czekać aż ku.rwa 55 mi. jak zobaczy kultowego jaszczura, czy to nie kpina?"

Zwiastuny co prawda trochę przebijają film. Sam się zaliczam do tych osób co uważnie śledziły każdy news przed premierą.
Chyba śmiało mogę stwierdzić, że ty również czytałeś co nieco przed premierą. Niestety bije od ciebie hipokryzją, kiedy wspominasz że to jedna wielka kpina - "czekać 55 minut na Króla Potworów". Dlaczego? Otóż przed premierą sam reżyser wspominał, że jego film będzie bardziej nawiązywał do ludzkości - która musi sobie poradzić w obliczu atakujących monstrualnych gadów. Naprawdę nie byłeś w tej kwestii doinformowany przed premierą? Szczerze wątpię.

"Sam wygląd Godzill - koszmarny ,jakiś zmutowany jaszczur który się spasł"

Koszmarny design Króla Potworów? Godzilla w każdej kontynuacji miała zmieniony design, oraz była coraz wyższa. Film z 2014 przedstawia jak na razie największego i najbardziej okazałego osobnika. I co najważniejsze, reżyser oddał hołd pierwowzorowi z 1954 roku - potwór wygląda jak w oryginale ;) To też było wspominane przed premierą.

" I to jeszcze nie w pełnych okazałościach, dopiero jeszcze później widzimy całą."

I bardzo dobrze że najlepsze reżyser zostawił na koniec. Nie rozumiem twoich wydumanych oczekiwań.

"Poza tym wiadomo było jej wybitnie mało, jak całej akcji. Przez cały film niema ani jednej naprawdę konkretnej akcji , która by się wyróżniała."

Brak konkretnej akcji w filmie o atakujących potworach? Mamy rozumieć że wojsko nie walczyło z gadami, a same potwory pojawiły się i znikły jak za machnięciem magicznej różdżki - nawet ze sobą nie walcząc? I oczywiście nic się nie wyróżniało, nawet finalna walka? Śmiem twierdzić, że to najsłabszy argument jaki przeczytałem na forum pod tym filmem :D

"Niestety , nie wiem jak to możliwe, jeden z najbardziej oczekiwanych produkcji przez masy ,jest mega filmem nijakim , nudnym a nawet bym powiedział oszustwem ! Tak jak powiedziałem wcześniej film jest nijaki na maxa."

Prosimy o argumenty :)

ocenił(a) film na 3

Co masz namyśli w pierwszym zdaniu panie czerwona gorączka ? :)

Widzę że nie wiesz co to jest Hipokryzja , jak już to może ode mnie bić ignorancją.
No właśnie oto chodzi, nic mnie ten film nie obchodził ,zwiastun widziałem dopiero jak znajomy wrzucił na fejsa :)
To tyle, nie czytałem jakiś pierdoł o taniej masówce.
Poza tym jeśli tak faktycznie pisali to po cholerę taki tytuł ?
Odpowiedz jest oczywista

O wielkości mi się nie rozchodzi a o jej wygląd , ręce , twarz i ogólne efekty.
Czego tu nie rozumiesz ? :)
Każdy chciał zajebistego filmu o Godzilli , która jest głównym daniem a nie marnym dodatkiem.

użytkownik usunięty
theszatanx

Design oddaje hołd pierwowzorowi. Potwór wygląda jak w oryginale, tyle że nieco podrasowany. Prezentuje się wyśmienicie. Reżyser w pełni wskrzesił kultową Godzillę - czego tu nie rozumiesz? ;)

Odnośnie twojego ostatniego zdania, wszystko zależy od tego, czy czytało się na bieżąco oficjalne informacje od reżysera. Czasami lepiej jest być doinformowanym, twoja strata.

ocenił(a) film na 3

Czerwona gorączka pierw chcesz zemną dyskutować nie wiadomo o czym a teraz nawet nie odp
na pytania ?
Więc po co w ogóle mi tyłek zawracasz ? :)

No jak dla ciebie prezentuje się wyśmienicie cudnie i co tam tylko chcesz spoko , nie interesuje mnie to.
Mi się nie podoba i masę inny osobą, nie możesz tego zrozumieć ?
Na siłę chcesz mnie uszczęśliwić , na siłę chcesz nam wmówić że gówno to smaczny tort czekoladowy
Ogarnij się
Nawet gdybym wiedział o tych informacjach to zmieniło by tylko to że nie nastawiał bym się na film o Godzilli . . . ale nadal film pozostał by cienki jak twoje argumenty

Żyjemy w 2015 roku setki razy widziałem jako dziecko trylogie Matrixa , Obcego , Terminatorów ,
Star Wars , na trylogii Transformerów byłem w kinie , każdy film Spielberga widziałem ( z gatunku s.f, ) itp

Wiec niby czym miałbym się podniecić w tym filmie ?
Niesamowicie senna ta twoja " genialna " produkcja przy tych filmach które wymieniłem , jest taka jak napisałem na początku nijaka.

użytkownik usunięty
theszatanx

"Czerwona gorączka pierw chcesz zemną dyskutować nie wiadomo o czym a teraz nawet nie odp na pytania ? Więc po co w ogóle mi tyłek zawracasz ? :) "

Trzeba najpierw było odpowiedzieć na moje pytania. A jak nie wiesz o czym pisałem, to przyda ci się lekcja czytania ze zrozumieniem :)

"Żyjemy w 2015 roku setki razy widziałem jako dziecko trylogie Matrixa , Obcego , Terminatorów, Star Wars , na trylogii Transformerów byłem w kinie , każdy film Spielberga widziałem ( z gatunku s.f, ) itp Wiec niby czym miałbym się podniecić w tym filmie ? "

Ja też to wszystko widziałem i wysoko oceniam owe produkcje. Nie wiem czym miałbyś się "podniecać" w filmie o Godzilli, ale ja obejrzałem 3/4 wszystkich części o tym potworze i jestem oddanym fanem. To wiem na pewno ;)

"No jak dla ciebie prezentuje się wyśmienicie cudnie i co tam tylko chcesz spoko , nie interesuje mnie to."

W takim razie co tu jeszcze robisz, piszcząc mała myszko, że nie odpisałem na twoje pytania? Więc wyjdź razem ze swoją hipokryzją, skoro moja opinia cię nie interesuje ;)

ocenił(a) film na 3

Ha ha a ten dalej z tą hipokryzją.
Dobra, widzę że prowadzisz jakąś dzieciną grę wciskając mi że ja ci nie odp na pytania, oby taka dalej , powodzenia :)

użytkownik usunięty
theszatanx

Przeczytaj ze zrozumieniem cytaty które zamieściłem w poprzednim komentarzu i połącz fakty. Jeśli nie widzisz tam ewidentnej hipokryzji, to pozostaje mi tobie współczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones