PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 675
ocen
6,0 10 1 83675
5,8 24
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

widzę, że zdania są podzielone, ocena filmu również mnie zaskoczyła dość niska... od premiery oglądałem go już 3 razy i na pewno do niego wrócę, postać samej godzilli bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła widać, że twórcy poszli w klasykę co powinno ucieszyć fanów. sama koncepcja godzilli jako pierwotnego drapieżnika alfa jest taka sobie nooo ale reszta... świetna, sceny świetnie oddają mroczny klimacik pojedynków dwóch ogromnych potworów, zajeb... scena jak skoczkowie lecą i mijają monstrum :) jak dla mnie masterpiece :D

ocenił(a) film na 9
neon54321

Przypne sie do Ciebie bo film mi sie bardzo spodobał, choc widzialem recejncje bardzo slabe i sama ocene na "fb",
sama postac godzilli i oponentow to wielkie chapeau bas. Fabula nie gromi ale jest ok. Nie bylem fanem serii japonskiego monstrum wiec moge nie ogarniac calego schematu i moze dobrze :P. Daje 9/10 bo epickie historie amerykanskich bohaterow sa mi zbedne , gdyz chcialem poznac historie tylko pretagonisty. Muzyka spoko ,efekty extra i jak by nie wcisnieto swoich amerykanskich "2 palców" zachwalałbym.

jelas

nom chociaż jedna duszyczka, która nie zbłąkała ha dobrze, że wspomniałeś o muzyce sporo wnosi do całości, niektórzy nie zwracają uwagi na szczegóły lub mistrzowsko zmontowane sceny... szczerze powiedziawszy w niektórych momentach przewijałem, żeby jeszcze raz zobaczyć pewien fragment w kinie wbijało mnie w fotel, a w zaciszu domowym mam ten komfort, że mogę przeżyć to jeszcze raz :D

ocenił(a) film na 10
neon54321

Ten film miażdży wszystko co pokazali Japończycy w swoich wersjach.Widowisko dało trochę dreszczyku i jeszcze Godzilla i Muto.Potwory rewelacyjne.

użytkownik usunięty
filmowy03817

Toho będzie kontynuowało "Ostatnią Wojnę" i doczekamy się kolejnej części Godzilli w 2016 roku. A dwa lata później powstanie kontynuacja od Garetha Edwardsa, tej oto produkcji z 2014 roku.

ocenił(a) film na 10

Nie mogę się doczekać.Ciekawe czy japońska wersja będzie o wiele lepsza niż te starsze.

użytkownik usunięty
filmowy03817

Efekty na pewno będą lepsze :D Ja tam się nie martwię, wiem że spełni moje oczekiwania.

ocenił(a) film na 10

Moje też.Jestem fanem Godzilli. Dla 2 i 4 lata czekania na kolejnego Godzillę to cała wieczność.

ocenił(a) film na 10
filmowy03817

*mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones