PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638157}
6,5 14 544
oceny
6,5 10 1 14544
Godziny Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Godziny - Wyścig z czasem

Czytam, że to nie realistyczne a to coś a to tamto. Ludzie poczytajcie trochę o tym huraganie i jak ktoś myśli, że pomoc dzień po powinna przyjść to się trochę mylicie... Narzekanie również na to, że dwóch typów spokojnie weszło sobie do szpitala a pomocy dalej nie było: Służby były poinformowane, że szpital został ewakuowany. To, że główny bohater wszedł na dach i śmigłowiec prawdopodobnie go widział i nie wylądował ani nie poinformował o tym, że tam siedzi mogło być wynikiem różnej sytuacji. Na drugim dachu stała cała rodzinka czarnych i strzelali do tego śmigłowca aby tylko zwrócić na siebie uwagę kto wie co się stało jak wylądowali? ( o ile wylądowali a nie rozbili się ) Równie dobrze mogli zabić pilotów i uciec śmigłowcem dlatego nikt nie został poinformowany, że w szpitalu ktoś jest. Nie wiadomo skąd w ogóle wziął się ten pies no ale nie musiało to być wytłumaczone po prostu tam wszedł, mało psów jest specjalnych do pomocy w takich sytuacjach? Ważne, że się przydał i pomógł głównemu bohaterowi i córce...

ocenił(a) film na 6
Wroganin

Oglądając film, starałem się wczuć w rolę, czyli jakbym się zachował będąc w jego sytuacji i ogarnęło mnie przerażenie, nie dał bym rady

ocenił(a) film na 8
Wroganin

Bardzo dobre kino. Nawet się popłakałem. Emocje to nic wstydliwego. ;)

Unibet_78

Ja dla mnie za mało zombie. Ale można oglądnąć bez przewijania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones