PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32380}

Godziny

The Hours
7,3 108 130
ocen
7,3 10 1 108130
7,1 21
ocen krytyków
Godziny
powrót do forum filmu Godziny

niesamowite

ocenił(a) film na 1

Niesamowite zupełnie nieporozumienie. Kilkanaście wyśmienitych scen, aktorzy, realizacja -wszystko (z wyjątkiem żenującej muzyki namolnej jakby powstała na kacu w Starym Krakowie:)) profesjonalne, dobre i....kompletne bagno merytoryczne, konflikt dramatyczny na poziomie bożonarodzeniowego dodatku do Claudii. Niesamowite:)

ocenił(a) film na 1
wito777

Na prawdę, no:):)

ocenił(a) film na 7
wito777

aha, aha....

ocenił(a) film na 10
wito777

ty jestes zenująca! i glucha chyba
ta muzyka dostala nominacje do grammy, oscara i zlotego globu!

jaaa, to jest wlasnie epoka techno

ocenił(a) film na 7
mariaxik

to, że dostała nominacje do powyższych nagród nota bene przyznawanych głównie na zasadzie kolesiostwa nie świadczy o tym, że była dobra... britney też miała wiele nominacji do grammy ;]

ocenił(a) film na 1
mariaxik

mmhmm... g*wno dostało nominację, to trzeba się nim zachwycać... znajomi będą mogli Cie poklepać po ramieniu że słuchasz dobrej muzyki a i szef Cie pochwali bo to jest wyrafinowane i lepsze, więc się nie dziwię że piejesz z zachwytu.

ocenił(a) film na 10
wito777

Wito w tym filmie konflikty dramatyczne są marginalne, bo nie o tym jest ten film :).
Nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać bo jestem przekonany że masz poziom wrażliwości taboretu z mojej kuchni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
wito777

Drogi kolego muszę Cię zmartwić, nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Nie każdy jest homoseksualistą żeby miał pytać partnera tej samej płci o znaczenie jakiegoś zwrotu :).
Świetny awatar, pasuje idealnie do mojego wyobrażenia homoseksualisty w typie prowokatora, i forumowego trolla.

ocenił(a) film na 10
Bartek2999

A i jeszcze jedno :). Po przeczytaniu twojego opisu w profilu tam gdzie piszesz że jesteś z człowiekiem i mu coś tam pokazywałeś, uważam iż bohaterowie Godzin powinni być Ci bardzo bliscy, bo przypominasz ich w swoim niepogodzeniu ze światem i otoczeniem. Z tym że oni bardziej krzywdzą siebie a ty widać pryskasz jadem na lewo i prawo :).
Tylko się nie obraź i nie bierz tego co piszę do siebie bo to tylko moje odczucia co do twojej osoby po tym co przeczytałem z twojej twórczości.

ocenił(a) film na 10
Bartek2999

CO ZA DNO NA TYM FILMWEBIE.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Bartek2999

Ciekawe jest to, że Twój wizerunek geja jest przychylniejszy od mojego:) -dla mnie to megakonformista maksymalnie "pogodzony" ze światem, kreujący się na kogoś "wyjątkowego" nawet wtedy kiedy sra pretensjonalny i pusty. No dobra, może to daleko od Twojego przypadku, może Ty te Godziny ot tak po prostu lubisz (dobra gra dobrych aktorów potrafi zbałamucić). Mam tylko nadzieję , że wiesz o tym, że najbardziej beznadziejną przypadłością, która może spotkać człowieka, jest "pogodzenie ze światem". Nie czuję się ale niech tam...lepiej być trollem ( zawsze to dzieło życia Melkora:)) niż np oble uśmiechniętym nawozem; na szczęście przynajmniej trochę zależy tu od naszej decyzji. Dobrze życzę i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
wito777

No widzisz, jak miał Ci się podobać film Godziny jak tam jest obraz osób homoseksualnych dużo bliższy mojemu wyobrażeniu :). W każdym razie widzę że masz dużą potrzebę akceptacji u innych, no bo po co ten opis w profilu, no bo po co tutaj występ z oceną 1/10. Prawda jest taka że mało kogo ten opis będzie interesował, a Ciebie tylko ocenią za większego świra niż jesteś.
Również Pozdrawiam.

wito777

wito777 uznał za arcydzieło Przygody Kubusia Puchatka, więc o czym my rozmawiamy?
Smutne jest to jak ludzie filmy oceniają - Może bardziej obiektywnie.
wito777, współczuję Ci i pomodliłbym się za Ciebie gdyby było do kogo.

MidoriShogai

i, wejdę Ci w słowo, gdyby było do kogo i za kogo... :/

wito777

wito777 streściłeś nam w jednym poście wszystkie możliwe frustrację które mogą gnębić człowieka zafascynowanego swą zajebistością

"a Bergmann pójdzie się jebać."
właśnie poszedł, również dzięki takim popularyzatorom jego kina jak ty

pozwolę sobie na koniec zacytować coś z ciebie co chyba pisałeś patrzac w lustro: "jednak Twoje przeświadczenie, że to jest właśnie wrażliwość i "wielkie kino" to klasyczna postawa ćwierćinteligentnego, zakompleksionego, aspirującego idioty/pozdrawiam:)"

; >

wito777

Niesamowite!
Oglądając ten film cały czas myślałam o tym, że co jak co, ale muzyka to w tym filmie jest przezajebista! Zgłasniałam specjalnie, żeby móc się bardziej nią delektować.
Film momentami naciągany, może nie jakieś arcydzieło, ale film ważny i ogólnie i dla mnie osobiście.
Ta kontrukcja - to, że akcja się toczy w ciągu kilku godzin (choć zarazem na przestrzeni stulecia) i przeplatanie tych trzech historii daje takie dziwne wrażenie - jakby film umykał - co sprawia oczywiście, że widz się nie nudzi - dobrze się takie filmy ogląda, ale jednocześnie miałam wrażeni, że czegoś zabrakło, że wątki potraktowane są powierzchownie i pozostaje jakiś taki niedosyt. Wątek Virginii moim zdaniem zbyt niedopowiedziany - powstaje taka luka między tymi scenami, gdzie ona "normalnie" rozmawia z mężem, a jej samobójstwem. Ale to moje subiektywne odczucia.

Nie chciało mi się czytać wszystkich postów wątku, ale zdążyłam dojść do wniosku, że jego założyciel jest kretynem..

ocenił(a) film na 9
partha

"naciągany" ? - względem czego ?

użytkownik usunięty
wito777

Muzyka? Mnie powaliła, stanowi piękne tło dla filmu, który wcale mnie tak nie zachwycił (ale niektóre sceny są po prostu oskarowe).

Gustomierz stwierdził, że film spodoba mi się na 80% - nie jest źle, "The Hours" dostały ode mnie 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones