PYTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego.. pytam się dlaczego tak GENIALNE filmy nie mogą powstawać w tej cholernej Polsce ???? czego nam brakuje ? scenarzystów? reżyserów? możliwości technicznych? nie zauważyłem żeby w "Good bye Lenin" latały statki kosmiczne czy biegały dinozaury więc pytam się jeszcze raz - DLACZEGO?

Ten film jest po prostu świetny, (2 razy były ciary ;p) a jego genialność głównie opiera się na fantastycznym scenariuszu (bawią mnie opinie niektórych z was, gdzie piszecie że fabuła jest mało ciekawa, czy wyście z choinki spadli? nie widzicie ile w tym scenariuszu jest przestrzeni? jak ciekawe jest główne założenie na którym opiera się film? dla was ciekawa fabuła to piła 3.. nic nie wiecie) Jeżeli film wam się nie podoba, bo było za mało seksu i wybuchów to nie znaczy że film jest słaby, to wy nie potraficie odpowiednio odczytać filmu.

świetna muzyka chociaż wydawało mi się ze zerżnięta z "Amelii" co o tym myślicie?

Piszecie że zdjęcia są słabe, one nie są słabe, one poprostu nie są widowiskowe, są takie jakie mają być - proste, idealnie pasujące do konwencji filmu.

Scena z "lecącym" Leninem to puenta filmu, i jest fantastyczna.

Bardzo dobry film dający wiele do myślenia zdecydowanie 9/10 gratuluje i zazdroszcze (nawepno kiedyś do niego wróce, jeszcze nie wiem kiedy ale kiedyś napewno)

pozdrawiam filmożercóff ;p ;p ;p ;p

11

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: