PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39640}

Goofy na wakacjach

A Goofy Movie
7,1 11 570
ocen
7,1 10 1 11570
Goofy na wakacjach
powrót do forum filmu Goofy na wakacjach

Cofka do lat 90-tych!

ocenił(a) film na 8

Dziś rano ten film leciał w TV i jako, że nie miałem nic lepszego do roboty (niedziela) to sobie go przypomniałem. Po zakończonym seansie, w głowie oprócz kawałka Powerline-a dudniła mi tylko jedna myśl: "Rany, jak ja się cieszę, że byłem nastolatkiem w latach 90-tych!!!!!!!!!!!". To jest wprost niesamowite, z jaką siłą ten film zabrał mnie w sentymentalną podróż w czasie, do lat mojej młodości! Do lat kiedy słuchanie Michaela Jacksona, Queena czy MC Hammera na "kaseciaku" nadal było spoko, kiedy można było powiedzieć, że coś jest "cool" bez obciachu, kiedy spędzało się czas na zewnątrz z kolegami/koleżankami a nie samemu przed monitorem, kiedy chłopaki martwili się tylko o to, jak zaimponować "tej jedynej", a nie o to, że od 30 minut nie zaglądali na FB. Stach pomyśleć, że to już ponad 20 lat... chciałbym wrócić choć na chwilę do tamtych dni...

Arookun

masz rację kiedyś miałam pożyczoną tą bajkę na kasecie lubiłam ją oglądać i gdy jest w TV to oglądam.

użytkownik usunięty
Arookun

Fote masz zajebistą

ocenił(a) film na 8

Jeśli to do mnie to: dzięki Ty też ;)

ocenił(a) film na 10
Arookun

100 % racji

ocenił(a) film na 8
Arookun

Dokładnie tak. Ten film miał taki "vibe" młodości, także oglądałem go za małolata w latach 90-tych i został mi w pamięci do dzisiaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones