PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 32 889
ocen
7,4 10 1 32889
7,2 18
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

W ciekawostkach ktoś napisał, że wycięto z wersji kinowej scenę z osmiornicą. Jak byłem mały to pamiętam, że w wypożyczalniach video był film Goonies i była ta scena!

ocenił(a) film na 9
sceptyk

Wiem żę jeszcze jedna scena została usunięta.Chodzi o scene w sklepie ,kiedy to chłopaki z Goonies chcą zweryfikować mapę Willego z mapą Astorii.Po chwili w sklepie pojawia sie Troy, zabiera mape, skreca jak skręta i zapala :) po czym Mouth rzuca w jego kierunku tekst "The time I kissed Yo mama" ,czy coś w tym stylu.Troche to dziwne, nie mam pojęcia dlaczego te sceny zostaly usunięte.

ocenił(a) film na 9
sceptyk

No właśnie wczoraj oglądałam na TCM i na końcu "Data" wspominałao osmiornicy a ja w tej wersji nie widziałam żadnej. Pamiętasz może w którym momencie ośmiornica się pojawia?

gabi_2

Faktycznie. Na końcu filmu ktoś wspomina o ośmiornicy. Zawsze byłem przekonany, że po prostu to rodzaj żartu ze strony bohaterów, że chcą podkoloryzować swoje przygody przed dorosłymi. A tu się okazuje, że ta ośmiornica faktycznie była, tylko ją wycięto.

wojteczek

Miałem tak samo a tu niespodzianka. Mały sekret, pomimo że oglądało się to tyle razy.

ocenił(a) film na 7
sceptyk

Tutaj macie te sceny, o których piszecie http://www.youtube.com/watch?v=oFxWv4-sC1Q&feature=related

KaeM_4

hahah lol dobre sceny, dostalem prezencie dvd z usunietymi scenami, ale jeszcze nie ogladalem, ta osmiornica troche straszna moglabyc z tym dziobem, niezly worek hahah

użytkownik usunięty
KaeM_4

Dzięki :)

sceptyk

Cenzura i jeszcze raz cenzura , czasem chodziło też o długość filmu który musiał się mieścić czasowo w kategoriach kinowych. O takie sobie widzi misie cenzury w tamtych czasach.

ocenił(a) film na 10
Ybor

Najlepszy film mojego dzieciństwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones