PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 32 931
ocen
7,4 10 1 32931
7,2 18
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

Wspaniały film przygodowy (ile się razy oglądało za dzieciaka nie sposób zliczyć), jest tu wszystko co trzeba, fajni bohaterowie, humor, wielka przygoda, super muzyczka w tle, samemu się chciało przeżyć taką przygodę :) klasyka i tyle!

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Racja. Za dzieciaka oglądałem z wypiekami na twarzy. Teraz niestety muszę go ocenić jako dorosły i dostrzegając sporo wad pozostaje 8/10

OmniModo

a gdzie są wady?? :) przez ten film to ja prawie fizyki nie zdałem w 6 klasie bo zamiast wzorów oglądałem ten film po raz pierwszy:) ale nie żałuje do dziś haha

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Ten film po czesci ustanawial kanony mlodziezowego kina przygodowego. Oczywiscie dzisiaj pewne rozwiazania realizacyjne trącą nieco myszka, ale mimo wszystko jest to dzielo na swoj sposob "epokowe" w swojej kategorii...

LucasLang

Mam tak samo jak Ty...to film mojego dziecinstwa.Do dzisiaj jak slysze piosenke Cindy Lauper "Good enough" to mam przed oczami jak siedzimy u kumpla na wagarach w 10 osob i ogladamy tem film.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones