PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5902}

Gorący towar

City Heat
6,3 2 425
ocen
6,3 10 1 2425
3,7 3
oceny krytyków
Gorący towar
powrót do forum filmu Gorący towar

Fajny klimat

ocenił(a) film na 8

Film stylizowany na tani kryminał ze sporą nutą humoru. Jak dla mnie duet Eastwood/Reynolds w tej roli wypadł genialnie. Reynolds swoją osobą jeszcze bardziej podkreślał Eastwood'a i dopełniał go. Świetnie się bawiłem oglądając ten film, ze swojej strony mogę tylko polecić.

ocenił(a) film na 7
bialy333

Masz rację, klimat jest po porostu genialny. Oglądałem film dwa razy w przeciągu paru miesięcy, i z chęcią obejrzałbym go jeszcze raz. Nie wiem dlaczego, ale on ma jakąś siłę przyciągania. Choć nie za dużo w nim Clinta Eastwood'a (którego osobiście jestem fanem) bardzo przyjemnie się go ogląda.
Polecam.

użytkownik usunięty
bialy333

Racja, film jest po prostu doskonały. Komiczna konfrontacja charakterów trójki bohaterów i ten nastrój: mieszanka elegancji i wybuchowej akcji! Clint Eastwood i Burt Reynolds w szczytowej formie. Widziałem ten film już kilka razy i wciąż nie mogę się z nim rozstać. Mistrzostwo!

ocenił(a) film na 6
bialy333

Arcydzieło to to nie jest, ale przyjemna, klimatyczna komedia. Dla relaksu można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones