PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659237}

Gorący towar

The Heat
6,5 57 570
ocen
6,5 10 1 57570
6,3 10
ocen krytyków
Gorący towar
powrót do forum filmu Gorący towar

Omijajcie ten film szerokim łukiem. Poziom poniżej faktu i newsweeka... Podejrzewam, że po 42 minutach oglądania tego "arcydzieła" w kinie, widzowie zwrócili popcorn+cola. Jaki film, taka dyskusja:) Niestety.

ocenił(a) film na 4
creativemagazine_pl

Z przykrością muszę się zgodzić.... Liczyłam na coś ciekawszego i o wiele bardziej śmiesznego. Liczyłam po prostu na S. Bullock, zwykle gra w lepszych filmach.

ocenił(a) film na 2
creativemagazine_pl

dokładnie , ja wytrzymałem tylko 30 minut

wontrobaa

Odczucia niektórych są podobne, to słaby film, wytrzymałem około 20 minut... Nie jest dobrze...

Rotmistrz_1819

Kierując się waszymi opiniami - wyszedłem z kina zaraz po reklamach

ocenił(a) film na 3
von_rosen

Dobre:)

ocenił(a) film na 2
creativemagazine_pl

Ja niestety tylko 13 minut i tak było ciężko, już po tym czasie zaczęło mi się niedobrze i nie dałem rady dłużej..

ocenił(a) film na 2
creativemagazine_pl

Nie zdarzyło mi się wyłączyć filmu przed końcem...od dawna (kilka lat). Tego nie wytrzymałem. Totalny brak gry aktorskiej, chemii, sensu, humoru, akcji, czegokolwiek. Po 30 minutach zacząłem przewijać resztę na podglądzie ale i to mnie zmęczyło.
Zmarnowane 40 minut. Zaoszczędzone 1h.
Tylko dla fanów drewnianej Sandry i Miss Agent.

ocenił(a) film na 6
creativemagazine_pl

Nie zgadzam się.Film operuje bardzo specyficznym humorem,dla niektórych na pewno 'za bardzo', i tych widzów może odrzucać ('von_rosen' wyszedł już po reklamach :-) ).Dla mnie taki humor z pogranicza dobrego smaku jeszcze jest do przyjęcia.Poza tym uwielbiam Sandrę Bullock.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones